Page 1 of 1

elf

Posted: 21:51 01. Sep 2013
by Barbar321
Při generování postavy mi to ukazuje 40 bodu při int +1

Když si vezmu divokýho elfa, který má postih na int -2, nastavím výchozí int 14/+2, vezmu si útok v obraně, ve hře má postava int jen 12/+1 tj. nesplňuje předpoklady pro tento feat. Je to správně?

Re: elf

Posted: 13:01 02. Sep 2013
by Shaman88
Akceptováno.