elf
Posted: 21:51 01. Sep 2013
Při generování postavy mi to ukazuje 40 bodu při int +1
Když si vezmu divokýho elfa, který má postih na int -2, nastavím výchozí int 14/+2, vezmu si útok v obraně, ve hře má postava int jen 12/+1 tj. nesplňuje předpoklady pro tento feat. Je to správně?
Když si vezmu divokýho elfa, který má postih na int -2, nastavím výchozí int 14/+2, vezmu si útok v obraně, ve hře má postava int jen 12/+1 tj. nesplňuje předpoklady pro tento feat. Je to správně?