Page 1 of 1

Stínový tanečník

Posted: 18:09 02. Sep 2013
by xxxMajkyxxx
1. Hide in plain sight obdržen na 1. lvl SD namísto 11.

Re: Stínový tanečník

Posted: 18:12 02. Sep 2013
by Shaman88
Ted jsem ten příspěvek odstranil. Počkejte si novou verzi.

Re: Stínový tanečník

Posted: 18:13 02. Sep 2013
by xxxMajkyxxx
Shaman88 wrote:Ted jsem ten příspěvek odstranil. Počkejte si novou verzi.
Ah soráč. Jsem si nevšim a teď jsem na to vzpomněl, po včerejším testu.

Re: Stínový tanečník

Posted: 19:25 02. Sep 2013
by innfra
Stále nejde postoupit na 10tý lvl. Pravděpodobně to má něco spojitého s chybějícím vylepšeným únikem, který nemá ani tulák-rogue.

Re: Stínový tanečník

Posted: 19:58 02. Sep 2013
by Shaman88
Jak nejde postoupit?

Re: Stínový tanečník

Posted: 20:23 02. Sep 2013
by innfra
snažím se vybrat 10tý lvl a nezvedne to lvl. zasekneš se na 9tém lvlu.

Re: Stínový tanečník

Posted: 21:38 03. Sep 2013
by Shaman88
Opraveno