Page 1 of 1

Exorcista

Posted: 22:15 02. Sep 2013
by innfra
Narušení magie, nějak nefunguje, bodne, 2 kola stojí a zbraň dostává nějakou property:
on hit: Zbraň pochází z Thalie úrovně 10

Pak dál dispely, zdáse mi, že nedispelují vůbec nic.(testováno s levlem 30 exorcisty)

Re: Exorcista

Posted: 22:11 03. Sep 2013
by Shaman88
Opraveno.