Page 1 of 1

Bojovník

Posted: 20:13 04. Sep 2013
by Puxina
U jeho bonusových featů bojovníka není vidět epické zaměření na zbran na cepové zbraně ani vylepšený kriták na cepové zbraně a ani zaměření na cepové zbraně....ostatní věci jsem nezkoušel.

U normálních featů postavy, které jsou každý 3 lvl cepové zbraně nejsou problém.

Re: Bojovník

Posted: 20:21 04. Sep 2013
by Shaman88
Puxina wrote:U jeho bonusových featů bojovníka není vidět epické zaměření na zbran na cepové zbraně ani vylepšený kriták na cepové zbraně a ani zaměření na cepové zbraně....ostatní věci jsem nezkoušel.

U normálních featů postavy, které jsou každý 3 lvl cepové zbraně nejsou problém.
Jasný o tom vím, ale už jsem vám to chtěl spustit.... takže to bude v další verzi...

Re: Bojovník

Posted: 15:49 06. Sep 2013
by innfra
u bojovníka se objevilo zaměření na: Goad, jenoru?ný kopí, korbel, lehký krumpá?, maugský me?, maul, t?žký krumpá?, t?zký palcát
Těžký palcát chápu, ten zbytek je zamýšlený, nebo chyba?

Pokud si vezmu zamko třeba na goad, nemůžu si vzít zaměření na další z těchto zbraní... třeba na korbel :)

Re: Bojovník

Posted: 17:27 06. Sep 2013
by innfra
Nevím, co jsi udělal, ale teď po tom co jsem se znovu připojil, tam už tyto zbraně nejsou.

Re: Bojovník

Posted: 17:30 06. Sep 2013
by innfra
Ne, takže tyto zbraně se objevují od 4tého lvlu, je možné, že přidání těžké zbroje a pavézy, zanáší tyto zbraně do nabídky.
(zpozorováno při výběru 5tého lvlu bojovníka)

Re: Bojovník

Posted: 17:31 06. Sep 2013
by Bahnak
Bych to nechal klidně úplně nakonec, v testovacím modulu který je předělávka "Novice to Epik modulu" stejně žádné Cepové zbraně nejsou a naházet to zatím můžeš s jinou hračkou...

Re: Bojovník

Posted: 17:48 06. Sep 2013
by Bahnak
innfra wrote:Předmět: Bojovník
Bahnak wrote:Bych to nechal klidně úplně nakonec, v testovacím modulu který je předělávka "Novice to Epik modulu" stejně žádné Cepové zbraně nejsou a naházet to zatím můžeš s jinou hračkou...
Prosím drž se topiku věnovaného chybám. Tohle sem nepatří.
Já ten modul znám.
Řeší se zbraně a že nejdou nabrat specky na CEPy, Shaman tvrdí že o tom ví a že je plánuje dodělat, já tvrdím že to nespěchá a že se může blahoskloně věnovat jiným "důležitějším" úpravám.
Pokud ti to přijde jako OOT, tak se omlouvám, mě to OOT rozhodně nepřijde.
Hlášku "Já ten modul znám" jsem nepochopil, on ten modul někdo nezná?

Re: Bojovník

Posted: 17:50 06. Sep 2013
by innfra
:wall: Přečti si pořádně znova, co jsem reportoval.
Bavím se o zaměření, né o specializaci.

Re: Bojovník

Posted: 17:53 06. Sep 2013
by Bahnak
Shaman88 wrote:Jasný o tom vím, ale už jsem vám to chtěl spustit.... takže to bude v další verzi...
Promiň, stále mám za to že ti již Shaman odpověděl...

Re: Bojovník

Posted: 17:56 06. Sep 2013
by Shaman88
Infrův report opraven.
Přidání cepových zbraní do bonusových odborností příjde později.