Page 1 of 2

vojevudce

Posted: 20:28 04. Sep 2013
by Barbar321
- vojevůdce zastrašuje přítelíčky (sebe už naštěstí ne)
- štít hrdinství se kombinuje s válečným řevem
- kletba hněvu přidává méně, než dle popisu má
- stále jde naklikat jen 10 lvl vojevůdce

edit: tak přítelíček si hází, když neuspěje, tak jen strach na něm kmitne a je hned v poho :shock:

Re: vojevudce

Posted: 21:29 04. Sep 2013
by karolina
Těch 10 lvlů není pravda, mě to funguje normálně

Re: vojevudce

Posted: 22:39 04. Sep 2013
by Barbar321
karolina wrote:Těch 10 lvlů není pravda, mě to funguje normálně
...a nějaký nápad, proč by to nemohlo jít?

Re: vojevudce

Posted: 22:41 04. Sep 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote:
karolina wrote:Těch 10 lvlů není pravda, mě to funguje normálně
...a nějaký nápad, proč by to nemohlo jít?
Je to prestižka, jen 10 lvlů dáš před epikem.

Re: vojevudce

Posted: 22:41 04. Sep 2013
by J.F.Payne
Je to prestižka, takže další levely vojevůdce (11+) si můžeš vzít až po epiku.

Re: vojevudce

Posted: 22:42 04. Sep 2013
by Barbar321
J.F.Payne wrote:Je to prestižka, takže další levely vojevůdce (11+) si můžeš vzít až po epiku.
Tak to bude tím :lol:

Díky a omlouvám se za plašení

Re: vojevudce

Posted: 23:27 04. Sep 2013
by karolina
Válečný řev jde zařvat i když mám strach

Re: vojevudce

Posted: 23:53 04. Sep 2013
by Shaman88
karolina wrote:Válečný řev jde zařvat i když mám strach
Strach od koho?

Re: vojevudce

Posted: 00:05 05. Sep 2013
by karolina
Tohle bylo od draka..
nic jiného nejde, jen ten válečný řev

Re: vojevudce

Posted: 00:20 05. Sep 2013
by Shaman88
Však můžeš řvát když tě někdo vystraší... to pak řveš jako o život....

Re: vojevudce

Posted: 08:21 05. Sep 2013
by Barbar321
karolina wrote:Tohle bylo od draka..
nic jiného nejde, jen ten válečný řev
Já zkoušel řevem zvednout sejvy, když byla postavička v panice. Zrovna to ale nešlo. Škoda, to by se mohlo hodit :cry: (systémově pochopitelně, RP je jen dobře, že to nejde :lol: ).

Re: vojevudce

Posted: 18:05 06. Sep 2013
by Shaman88
Co bylo špatně to je opraveno.

Re: vojevudce

Posted: 19:26 14. Sep 2013
by LDamian
Vojevůdce má mít podle popisu skill všímavost. Nemá.

Re: vojevudce

Posted: 19:31 14. Sep 2013
by LDamian
Při pokusu použít štít hrdinství na neutrální bytost to hlásí, že ho nemohu použít na nepřítele.

Re: vojevudce

Posted: 20:19 14. Sep 2013
by Shaman88
LDamian wrote:Při pokusu použít štít hrdinství na neutrální bytost to hlásí, že ho nemohu použít na nepřítele.
Co je myšleno neutrální bytost?