Page 1 of 1

Šermíř

Posted: 22:30 04. Sep 2013
by Bahnak
Ikonka šermíře (ten obrázek co je u povolání šermíř) je obráceně - tedy otočen o 180 stupňů, prostě je hlavou dolů.
Vím to, neboť jsem jej dělal já (a nedostal jsem za něj nic se slovy že nebude použit :evil: :evil: :evil: :evil: )

Re: Šermíř

Posted: 22:36 04. Sep 2013
by Shaman88
Bahnak wrote:Ikonka šermíře (ten obrázek co je u povolání šermíř) je obráceně - tedy otočen o 180 stupňů, prostě je hlavou dolů.
Vím to, neboť jsem jej dělal já (a nedostal jsem za něj nic se slovy že nebude použit :evil: :evil: :evil: :evil: )
To máš za to že ta ikona nejde otočit, už jsme to zkoušeli 2x.
A nikdo ti neříkal že nebude použít...

Re: Šermíř

Posted: 23:14 04. Sep 2013
by Bahnak
LOL

to chce vážně nějakou teda novou ikonku :-D

Re: Šermíř

Posted: 17:58 06. Sep 2013
by Shaman88
Prokletá ikona, nehodlám to řešit.

Re: Šermíř

Posted: 18:02 06. Sep 2013
by Bahnak
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: