Page 1 of 1

Kensai

Posted: 08:24 05. Sep 2013
by Bahnak
Vyvolená zbraň - oboustranný meč
Nešla používat schopnost Ki zranění (Ki damage)
Objevila se v nabídce, ale jako šedá "spotřebovaná".
Ať jsem odpočíval sebevíc, nepřibyla potvora ani jednou.

Re: Kensai

Posted: 23:21 05. Sep 2013
by Diemo
Nejde nasadit helma

Re: Kensai

Posted: 18:28 06. Sep 2013
by Shaman88
Opraveno.