Page 1 of 2
Skill pointy
Posted: 19:46 05. Sep 2013
by innfra
Psalo se, že je to opravené, ale mám jich málo.
Int 14/14
rasa člověk
A bodů při postupu na 2 lvl mám jen 30 místo 44.
Re: Skill pointy
Posted: 20:11 05. Sep 2013
by Bahnak
Hm, já vlastně včera objevil veselost:
Paladin
Int:14/+2
Skilpointy:22
---
Poté co jsem ale u XPmastera zahlásil že potřebuji na lvl nula a znovu odklikl první nahození levlu jsem měl skillpointů k rozházení 44!!

Re: Skill pointy
Posted: 15:39 06. Sep 2013
by innfra
Teda pro upřesnění, jelikož jsem tam udělal chybu při výpočtu skill pointů na druhém lvlu...
Int 14/14
rasa člověk
povolání tulák
A bodů při postupu na 2 lvl mám jen 30 místo 55.
(8bodů povolání, 2 body int, 1 rasový za člověka=11)
Re: Skill pointy
Posted: 18:33 06. Sep 2013
by Shaman88
Snad to už ted bude v pohodě.
Re: Skill pointy
Posted: 20:22 06. Sep 2013
by innfra
Bohužel, teď mám sice na zlodějovi 55 bodů správně, ale na ostatních classech to je rozhašené.
Člověk
int 14/14
zloděj 55
barbar 51
klerik 49
bojovník 49
hraničář 51
zaklínač 49
čaroděj 48
černokněžník 49
Re: Skill pointy
Posted: 23:04 06. Sep 2013
by innfra
Elf
10/10
klerik 34
barbar 36
bard 36
bojovník 36
hraničář 36
zaklínač 34
čaroděj 33
tulák 40
černokněžník 34
Re: Skill pointy
Posted: 23:09 06. Sep 2013
by Shaman88
Takže už je to OK.
Super.
Re: Skill pointy
Posted: 14:55 07. Sep 2013
by innfra
Oprava je nahrána?
Re: Skill pointy
Posted: 16:10 07. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:Elf
10/10
klerik 34
barbar 36
bard 36
bojovník 36
hraničář 36
zaklínač 34
čaroděj 33
tulák 40
černokněžník 34
Jak nahraná? vždyt tohle je dobře.
Re: Skill pointy
Posted: 16:27 07. Sep 2013
by innfra
Dobře akorát pro tuláka. Pokud založim člověka s int 14 tj. +1 + 2 bonusu do skillů a zvolím bojovníka, který má základ 2+bonus... dostaneme se na 5 bodů, pronásobíme 4 za první lvl. Máš 20, plus 5 za druhý lvl celkem 25 bodů.
Ale v současné situaci má nadbytek bodů. A dle testů není jediné povolání, které má více skill pointů než je zdrávo.
innfra wrote:Bohužel, teď mám sice na zlodějovi 55 bodů správně, ale na ostatních classech to je rozhašené.
Člověk
int 14/14
zloděj 55
barbar 51
klerik 49
bojovník 49
hraničář 51
zaklínač 49
čaroděj 48
černokněžník 49
Re: Skill pointy
Posted: 16:33 07. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:Dobře akorát pro tuláka. Pokud založim člověka s int 14 tj. +1 + 2 bonusu do skillů a zvolím bojovníka, který má základ 2+bonus... dostaneme se na 5 bodů, pronásobíme 4 za první lvl. Máš 20, plus 5 za druhý lvl celkem 25 bodů.
Ale v současné situaci má nadbytek bodů. A dle testů není jediné povolání, které má více skill pointů než je zdrávo.
innfra wrote:Bohužel, teď mám sice na zlodějovi 55 bodů správně, ale na ostatních classech to je rozhašené.
Člověk
int 14/14
zloděj 55
barbar 51
klerik 49
bojovník 49
hraničář 51
zaklínač 49
čaroděj 48
černokněžník 49
Dobrodruh má 8 skillpointů za lvl.
Založíš dobrodruha máš 14 inteligenci žlověk takže to je 8 + 2 + 1 = 11 a to *4 je 44.
K tomu druhý lvl podle tvého výběru tedy třba bojovník má 2 + 2 int +1 človek to je 5 a celkem 49.
Kde je problém?
Re: Skill pointy
Posted: 16:40 07. Sep 2013
by innfra

Když jsem se o tom s tebou bavil, řekl jsi že se tomu tak nebude. Proto to reportuji.
Že se přenesené skill pointy budou ořezávat, dle vybraného classu.
Innfra wrote:Ahoj,
Když jsem počítal včera pár buildů. Tak z těch 40 bodů skillů na prvním lvlu si může každý našetřit na celý cross class skill třeba acrobacie nebo čarozpytu. Nešlo by nějak propočítat předávané skill pointy z dobrodruha dle povolání na druhém lvlu?
Shaman88 wrote:To je účel.
Re: Skill pointy
Posted: 16:43 07. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:
Když jsem se o tom s tebou bavil, řekl jsi že se tomu tak nebude. Proto to reportuji.
Že se přenesené skill pointy budou ořezávat, dle vybraného classu.
Innfra wrote:Ahoj,
Když jsem počítal včera pár buildů. Tak z těch 40 bodů skillů na prvním lvlu si může každý našetřit na celý cross class skill třeba acrobacie nebo čarozpytu. Nešlo by nějak propočítat předávané skill pointy z dobrodruha dle povolání na druhém lvlu?
Shaman88 wrote:To je účel.
To byla reakce na tu první část věty, ze s tím vymaxuješ celý jeden skill.
Re: Skill pointy
Posted: 16:47 07. Sep 2013
by innfra
Bože... tak to příště napiš, to pak není jasné co myslíš.
Ale když už to tedy můžeš ovlivnit, proč, to tedy neudláš dle classu?
Tohle nastavení akorát podpoří vytáhnutí z classu něco navrch, než dovoluje systém.
Pro mága je rozdíl 1ho záchranného hodu za každých 10 lvlů docela propastní rozdíl. Když se mu nehodlá navyšovat TO.

Re: Skill pointy
Posted: 17:33 07. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:
Tohle nastavení akorát podpoří vytáhnutí z classu něco navrch, než dovoluje systém.
Pro mága je rozdíl 1ho záchranného hodu za každých 10 lvlů docela propastní rozdíl. Když se mu nehodlá navyšovat TO.

Cože to?
Tomu nerozumím, jaké záchrané hody? Jakých 10 lvlů?