Page 1 of 1

Exorcista

Posted: 22:19 06. Sep 2013
by innfra
Na 20tém lvlu exorcisty získává feat Epický bojovník.

Narušení magie - seslání trvá jedno kolo a následující čekání na útok zabere kolo další
- property on hit: Zbraň pocházející z thalie zůstává permanentně na zbrani
Rozptyly... asi fungují... Záleží jestli je na nich odstraněna lvl restrikce na testu

Re: Exorcista

Posted: 00:57 08. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:Na 20tém lvlu exorcisty získává feat Epický bojovník.

Narušení magie - seslání trvá jedno kolo a následující čekání na útok zabere kolo další
- property on hit: Zbraň pocházející z thalie zůstává permanentně na zbrani
Rozptyly... asi fungují... Záleží jestli je na nich odstraněna lvl restrikce na testu
Zbran pocházející z Thalie je na zbrani permanentně, dává se tam jakmile zbraň dáš do ruky a opět se sundá poté co zbraň položíš na zem nebo do inventáře.

Re: Exorcista

Posted: 09:56 08. Sep 2013
by innfra
Otestuji znovu, mám pocit, že to tam setrvávalo.

Re: Exorcista

Posted: 01:41 09. Sep 2013
by innfra
Ano, property, se chová řádně jak má co jsem sledoval při používání narušení magie.
Ovšem narušení magie, se chová stále všelijak. Po seslání to napíše, že střílí šíp.
Což o to, ale ono to vyvolá hod na iniciativu a zasáhne cíl, jako by na dálku a je u toho i grafický efekt. Po druhém seslání toto vystřelení dokonce cíl dokáže srazit na zem a cíl leží, dokud ho majitel ručně nezvědne a nepošle jinam. Dále se narušení nechová tak jak je popisováno, ale chová se jako přepínač. Po prvním seslání se přiřadí na zbraň a vydrží neomezeně. Po druhém seslání se vypne a nedává postih. (není to tak, že bych se netrefil).

Re: Exorcista

Posted: 02:47 09. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:Ano, property, se chová řádně jak má co jsem sledoval při používání narušení magie.
Ovšem narušení magie, se chová stále všelijak. Po seslání to napíše, že střílí šíp.
Což o to, ale ono to vyvolá hod na iniciativu a zasáhne cíl, jako by na dálku a je u toho i grafický efekt. Po druhém seslání toto vystřelení dokonce cíl dokáže srazit na zem a cíl leží, dokud ho majitel ručně nezvědne a nepošle jinam. Dále se narušení nechová tak jak je popisováno, ale chová se jako přepínač. Po prvním seslání se přiřadí na zbraň a vydrží neomezeně. Po druhém seslání se vypne a nedává postih. (není to tak, že bych se netrefil).
Tohle nechápu.
Co to znamená že vyvolá iniciativu?
Co to znamená že se přiřadí na zbraň a jak vydrží neomezeně?
Tam nikde žádné srážení není, já nevím jestli se bavíme o stejném featu.

V každém případě do příští verze přidám informativní hlášku o zapnutí a zruším tu animaci "mávání rukou".

Re: Exorcista

Posted: 09:34 09. Sep 2013
by innfra
Shaman88 wrote:
innfra wrote:Ano, property, se chová řádně jak má co jsem sledoval při používání narušení magie.
Ovšem narušení magie, se chová stále všelijak. Po seslání to napíše, že střílí šíp.
Což o to, ale ono to vyvolá hod na iniciativu a zasáhne cíl, jako by na dálku a je u toho i grafický efekt. Po druhém seslání toto vystřelení dokonce cíl dokáže srazit na zem a cíl leží, dokud ho majitel ručně nezvědne a nepošle jinam. Dále se narušení nechová tak jak je popisováno, ale chová se jako přepínač. Po prvním seslání se přiřadí na zbraň a vydrží neomezeně. Po druhém seslání se vypne a nedává postih. (není to tak, že bych se netrefil).
Tohle nechápu.
Co to znamená že vyvolá iniciativu?
Co to znamená že se přiřadí na zbraň a jak vydrží neomezeně?
Tam nikde žádné srážení není, já nevím jestli se bavíme o stejném featu.

V každém případě do příští verze přidám informativní hlášku o zapnutí a zruším tu animaci "mávání rukou".
Bavíme, ono takhle sepsané je to dost k neuvěření, ale opravdu to sráží... po tz vypnutí, nebo to alespoň hodí animaci, klidně ti to ukáži.
Měl jsem ten feat 2x k dispozici, tak jednou ho aktivuji a má vydržet 9 sekund. Což se neděje. A na zbrani vydrží až do dalšího seslání. Pak se deaktivuje kompletně, není pak ani těch 9 sekund na zbrani.

Re: Exorcista

Posted: 10:51 09. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:
Shaman88 wrote:
innfra wrote:Ano, property, se chová řádně jak má co jsem sledoval při používání narušení magie.
Ovšem narušení magie, se chová stále všelijak. Po seslání to napíše, že střílí šíp.
Což o to, ale ono to vyvolá hod na iniciativu a zasáhne cíl, jako by na dálku a je u toho i grafický efekt. Po druhém seslání toto vystřelení dokonce cíl dokáže srazit na zem a cíl leží, dokud ho majitel ručně nezvědne a nepošle jinam. Dále se narušení nechová tak jak je popisováno, ale chová se jako přepínač. Po prvním seslání se přiřadí na zbraň a vydrží neomezeně. Po druhém seslání se vypne a nedává postih. (není to tak, že bych se netrefil).
Tohle nechápu.
Co to znamená že vyvolá iniciativu?
Co to znamená že se přiřadí na zbraň a jak vydrží neomezeně?
Tam nikde žádné srážení není, já nevím jestli se bavíme o stejném featu.

V každém případě do příští verze přidám informativní hlášku o zapnutí a zruším tu animaci "mávání rukou".
Bavíme, ono takhle sepsané je to dost k neuvěření, ale opravdu to sráží... po tz vypnutí, nebo to alespoň hodí animaci, klidně ti to ukáži.
Měl jsem ten feat 2x k dispozici, tak jednou ho aktivuji a má vydržet 9 sekund. Což se neděje. A na zbrani vydrží až do dalšího seslání. Pak se deaktivuje kompletně, není pak ani těch 9 sekund na zbrani.
Jak neděje, co má vydržet 9 sekund, my si asi nerozumíme.
Ten feat funguje tak že jedinné co umí je že udělá nějaké světýlko jako vizuální animaci a pak uloží aktuální čas do proměnné a to je vše co dělá.

A pak při zásahu zbraní se zkontroluje jestli máš feat narušení magie, pokud jo tak se vytáhne čas z té proměnné a pokud ještě neuběhlo 9 sekund od aktivace schopnosti tak dá cíli naruseni.

Re: Exorcista

Posted: 10:55 09. Sep 2013
by innfra
Aha, tak to vůbec nefunguje...

Re: Exorcista

Posted: 10:56 09. Sep 2013
by innfra
Narušení magie
- Exorcista dokáže narušit magické schopnosti pouhým úderem. Proveďte útok, pokud netrefíte, použití této schopnosti je ztraceno. Jakýkoliv tvor zasažený touto schopností získává selhání mystických kouzel rovné dvojnásobku úrovně exorcisty. Proti této schopnosti není žádný záchranný hod. Narušení magie trvá 1 kolo / úroveň exorcisty. Efekt není kumulativní.
Prostě to chodí úplně jinak a chová se to jak popisuji. Odpovídaje tomuhle. Žádné utišení tam není, pouze selhání kouzla. Provázené chybami aplikace.

Re: Exorcista

Posted: 10:59 09. Sep 2013
by Shaman88
Jo sorry, upsal jsem se, není to utišení ale selhání mystického kouzla.

Re: Exorcista

Posted: 10:59 09. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:
Narušení magie
- Exorcista dokáže narušit magické schopnosti pouhým úderem. Proveďte útok, pokud netrefíte, použití této schopnosti je ztraceno. Jakýkoliv tvor zasažený touto schopností získává selhání mystických kouzel rovné dvojnásobku úrovně exorcisty. Proti této schopnosti není žádný záchranný hod. Narušení magie trvá 1 kolo / úroveň exorcisty. Efekt není kumulativní.
Prostě to chodí úplně jinak a chová se to jak popisuji. Odpovídaje tomuhle. Žádné utišení tam není, pouze selhání kouzla. Provázené chybami aplikace.
Však přesně tohle jsem popsal.

Re: Exorcista

Posted: 11:01 09. Sep 2013
by innfra
Jestli můžeš na test, tak ti to předvedu...

Re: Exorcista

Posted: 11:01 09. Sep 2013
by Shaman88
Jdu.