Page 1 of 2

rasový bonus

Posted: 00:52 07. Sep 2013
by karolina
Při opětovném přihlášení už vytvořené postavy se opět ověří subrasa a nastaví znovu bonusy/postihy, takže jich potom je dvojnásob (víckrát jsem nezkoušela).

Re: rasový bonus

Posted: 02:00 08. Sep 2013
by Shaman88
Já to zkoušel a nestává se mi to.
Nutno otestovat.

Re: rasový bonus

Posted: 10:00 08. Sep 2013
by karolina
Okej, testnu to.

Re: rasový bonus

Posted: 16:23 08. Sep 2013
by karolina
Tak co jsem zkoušela- zlatý trpaslík a aasimar, tak se jim to pořád přičítá na dvakrát, po lognutí do hry to napíše, že Rasa byla rozpoznána jako xxx a byly nastaveny odpovídající bonusy.

Re: rasový bonus

Posted: 18:37 08. Sep 2013
by innfra
Nenašel jsem že by se mi stal problém s atributem, možná to ještě přijde...
Ale při testování deurgara, při relogu zpět se mi nahodili původní trpasličí set odborností.
bojové výcviky,znalost podzemí, odolnost vůči jedům, vztah k dovednosti znalosti.
Taktéž se neaplikoval bonus ke skrývání a tichému pohybu.

Re: rasový bonus

Posted: 18:45 08. Sep 2013
by Shaman88
karolina wrote:Tak co jsem zkoušela- zlatý trpaslík a aasimar, tak se jim to pořád přičítá na dvakrát, po lognutí do hry to napíše, že Rasa byla rozpoznána jako xxx a byly nastaveny odpovídající bonusy.
To se vypíše, ale to znamená že se aplikují jen bonusy které nejsou do vlastností jako skilly záchrané hody a tak...

Re: rasový bonus

Posted: 18:48 08. Sep 2013
by innfra
innfra wrote:Nenašel jsem že by se mi stal problém s atributem, možná to ještě přijde...
Ale při testování deurgara, při relogu zpět se mi nahodili původní trpasličí set odborností.
bojové výcviky,znalost podzemí, odolnost vůči jedům, vztah k dovednosti znalosti.
Taktéž se neaplikoval bonus ke skrývání a tichému pohybu.
To samé se mi stalo při nalogování bronzového deurgára... pologuji postupně zbytek dnešních založených potvor a podám další report.

Re: rasový bonus

Posted: 18:52 08. Sep 2013
by karolina
dělalo mi to u všech co jsou zkoušela a krom bonusů co měli mít se jim zvedalo ještě charisma.

Re: rasový bonus

Posted: 19:01 08. Sep 2013
by innfra
Zatím jsem změny v atributech nepostřehl, ale ty featy se objevují i u elfů(klasický elfí set).
A mizí při nahození lvlu. Ale něco by je mělo odebrat, při lognutí do hry...

Re: rasový bonus

Posted: 19:07 08. Sep 2013
by karolina
Vytvořím aasimara s charismou 16 a moudrostí 8, po nalognutí do hry se upraví na char 18 a wis 10, ovšem po druhém lognutí se opět přičte +2 k char a wis.
aasimar.jpg
Vytvořím bronzového duergara a loguju.... (zvedá se mu charisma)
bronzovy.jpg
Tak nevím, co dělám špatně.

Re: rasový bonus

Posted: 19:12 08. Sep 2013
by Shaman88
Tohle je zvláštní.
Máš v inventáři duši postavy?

Re: rasový bonus

Posted: 19:12 08. Sep 2013
by innfra
Než mi vypověděl službu test, chtěl jsem ozkoušet ukládání postavy...
Protože mě se tohle nestává. Ukládáš si tu postavu po každé? Možná v tom bude ta moucha.

Re: rasový bonus

Posted: 19:13 08. Sep 2013
by karolina
Ano mám.


Ukládám.

Re: rasový bonus

Posted: 19:28 08. Sep 2013
by Puxina
No shaman psal, že musíš vždy postavu založit znova a nemůžeš pokračovat v testování už jednou testované postavy. Proto to asi buguje.

Re: rasový bonus

Posted: 19:30 08. Sep 2013
by innfra
Ano, teď jsem to otestoval, nesmíš ukládat postavy, jinak ti to navýší bonus atributu.