Page 1 of 1
Shinobi
Posted: 09:09 07. Sep 2013
by XŠevyX
Nefunfguje Utišující utok..
Casti se stejně jako např. temnota ale nic neudělá. (žádný bonus)
Kouzla Shinobiho jsou při castění označována jako Smrtící útok. (až na pár- invis funguje normalně)
Re: Shinobi
Posted: 12:27 07. Sep 2013
by Shaman88
XŠevyX wrote:Nefunfguje Utišující utok..
Casti se stejně jako např. temnota ale nic neudělá. (žádný bonus)
Kouzla Shinobiho jsou při castění označována jako Smrtící útok. (až na pár- invis funguje normalně)
To nemá dávát žádný bonus.
Re: Shinobi
Posted: 12:35 07. Sep 2013
by XŠevyX
Špatně jsem se vyjádřil.. po aktivaci a následném zasáhnutí nepřítele si nepřítel na nic neháže. Prostě nic to nedělá.
Re: Shinobi
Posted: 12:36 07. Sep 2013
by Shaman88
XŠevyX wrote:Špatně jsem se vyjádřil.. po aktivaci a následném zasáhnutí nepřítele si nepřítel na nic neháže. Prostě nic to nedělá.
Musíš nepřítele zasáhnout do 9 sekund od aktivace.