Page 1 of 3

Čaroděj

Posted: 15:40 07. Sep 2013
by LDamian
Čaroděj level 22 (celkový level 34), inteligence 27 (obsidian drow), čarozpyt 34.

Při rozdělování featu nemám na výběr epická kouzla.

Re: Čaroděj

Posted: 15:49 07. Sep 2013
by Caehan
LDamian wrote:Čaroděj level 22 (celkový level 34), inteligence 27 (obsidian drow), čarozpyt 34.

Při rozdělování featu nemám na výběr epická kouzla.
Epická kouzla budou do testovacího serveru zavedena později...

Re: Čaroděj

Posted: 16:27 07. Sep 2013
by Barbar321
Caehan wrote:
LDamian wrote:Čaroděj level 22 (celkový level 34), inteligence 27 (obsidian drow), čarozpyt 34.

Při rozdělování featu nemám na výběr epická kouzla.
Epická kouzla budou do testovacího serveru zavedena později...
Standardní tam ale jsou, takže pokud nemá žádné, bude to chyba,ne?

Re: Čaroděj

Posted: 16:31 07. Sep 2013
by innfra
Já taktéž žádná při testu nepotkal. Co se týče základních.

Re: Čaroděj

Posted: 14:45 24. Nov 2013
by Bruciacullo
Čaroděj dostává málo skillpointů. Zjištěno u postav Ali'Shah al Favrashi Marfa (subrasa +2int) a Miowyn Yrustine (bez subrasového bonusu do intelektu). Další testy až bude ve hře učitel čarodějů a bude možné to přesně spočítat.

Re: Čaroděj

Posted: 14:47 24. Nov 2013
by Shaman88
Bruciacullo wrote:Čaroděj dostává málo skillpointů. Zjištěno u postav Ali'Shah al Favrashi Marfa (subrasa +2int) a Miowyn Yrustine (bez subrasového bonusu do intelektu). Další testy až bude ve hře učitel čarodějů a bude možné to přesně spočítat.
Dostává 1 za lvl.

Re: Čaroděj

Posted: 15:06 24. Nov 2013
by Bruciacullo
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 18#p195218
- Dovednostní body: 2 + oprava Int ( (2 + oprava Int) * 4 na 1. úrovni)

Re: Čaroděj

Posted: 15:07 24. Nov 2013
by Shaman88
Bruciacullo wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=195218#p195218
- Dovednostní body: 2 + oprava Int ( (2 + oprava Int) * 4 na 1. úrovni)
Opraveno.

Re: Čaroděj

Posted: 23:32 25. Nov 2013
by Nalkanar
Kosmetická vada:
přítelíček na 4. lvlu čaroděje (+1 dobrodruha) tuší, že by se mohl regenerovat, ale nemá regeneraci, takže spamuje systémové okno chatu hláškama "vyléčeno 0 životů".

Re: Čaroděj

Posted: 22:07 26. Nov 2013
by Caehan
Nalkanar wrote:Kosmetická vada:
přítelíček na 4. lvlu čaroděje (+1 dobrodruha) tuší, že by se mohl regenerovat, ale nemá regeneraci, takže spamuje systémové okno chatu hláškama "vyléčeno 0 životů".
A to dělá když je pod plným počtem hp? Určitě se neregeneruje?

Re: Čaroděj

Posted: 22:11 26. Nov 2013
by Barbar321
Caehan wrote:
Nalkanar wrote:Kosmetická vada:
přítelíček na 4. lvlu čaroděje (+1 dobrodruha) tuší, že by se mohl regenerovat, ale nemá regeneraci, takže spamuje systémové okno chatu hláškama "vyléčeno 0 životů".
A to dělá když je pod plným počtem hp? Určitě se neregeneruje?
Určitě se neregeneruje. Proto jsem se i ptal, zda-li tu regeneraci +1 dostává hned a nebo až po těch 5-ti levelech

Píše mi to u něj také pořád regeneruje +0 :?

Re: Čaroděj

Posted: 22:29 26. Nov 2013
by Nalkanar
regenwtf.jpg
Asi takto.
Moje lvly jsou dobrodruh + 4 čaroděj.

Re: Čaroděj

Posted: 23:54 26. Nov 2013
by Bahnak
Nalku, koukám že se u pantera tam kde byla napsaná vždy "roguna" nyní objevil "dobrodruh".
Funguje panter jako roguna? Jde mi samosebou hlavně o snejky. Ať nemusím zbytečně zakládat další postavu a zjišťovat když vidím že ji máš...

Re: Čaroděj

Posted: 00:00 27. Nov 2013
by Mourisson1
Jop, má, viděl jsem jí v akci :D

Re: Čaroděj

Posted: 00:02 27. Nov 2013
by Nalkanar
Pixie měla taky jen lvly dobrodruha. Asi nějaká novinka.