Page 1 of 1
Tiefling
Posted: 18:10 07. Sep 2013
by innfra
Chybí 5/- odolnost na element (oheň, kyselina), zranitelnost chladem 25%
V mechanice, není uvedeno vyžadování životopisu. Vzhledem k Aasimarovi, by asi také mělo být vyžadováno.
Re: Tiefling
Posted: 18:13 07. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:Chybí 5/- odolnost na element (oheň, kyselina), zranitelnost chladem 25%
V mechanice, není uvedeno vyžadování životopisu. Vzhledem k Aasimarovi, by asi také mělo být vyžadováno.
Nemělo by být vyžadováno.
Mimochodem jak to pohlcení testuješ?
Ono by se mělo aktivovat az po nakliknutí 2. lvlu.
Re: Tiefling
Posted: 18:29 07. Sep 2013
by innfra
Založim postavu a kouknu, jestli tam je. Fyzicky jsem to testoval u pouštního člověka na lvlu 10+ a tam nebylo.
Tedy počítám že ani tady není. Po nakliknutí 2hého lvlu se neobjevilo ani u tielflinga.
Plus Tielf má navíc vidění ve tmě. Což není v popisu.
Re: Tiefling
Posted: 18:39 07. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:Založim postavu a kouknu, jestli tam je.
Jestli kde je?
Re: Tiefling
Posted: 18:46 07. Sep 2013
by innfra
Jako na ST, v efektech. Dostáváš resist...
Re: Tiefling
Posted: 19:14 07. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:Jako na ST, v efektech. Dostáváš resist...
To bude nejspíš ten problém.
Já to nemám dělané přes efekty ale přímo to nastavuju na postavu. Takže to není viditelné.
Takže prosím smaž všechny tvé nesmyslné reporty.
Re: Tiefling
Posted: 00:15 08. Sep 2013
by innfra
Ok, tak zítra to hold projedu na elementy.
Re: Tiefling
Posted: 00:16 08. Sep 2013
by innfra
Má navíc vidění ve tmě. Což není v popisu.
Re: Tiefling
Posted: 02:04 08. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:Má navíc vidění ve tmě. Což není v popisu.
Přidáno do popisu.