Page 1 of 1

Drow

Posted: 18:02 08. Sep 2013
by innfra
Má navíc vidění za špatného osvětlení.

Re: Drow

Posted: 18:42 08. Sep 2013
by Shaman88
Vidění ve tmě to stejně přebíjí takže to nevadí.

Re: Drow

Posted: 00:47 09. Sep 2013
by innfra
Drow a obsidiánový drow, má buglou rasovou temnotu.
Všechny zasažené bytosti, se stávají vzájemně neviditelné a nejde na ně seslat kouzla. Bytosti jsou vidět, pokud má na sobě postava kouzlo ultravidění.

Takto skryté bytosti jde odkrýt rozptylem.

Temnota z kouzla tento problém nemá.

Re: Drow

Posted: 21:06 29. Nov 2013
by Kraken
Čistě drow nedostává časovky ani xp z creepu, dluh od astarotha se však při creepu snižuje. Obsidiánový drow tento problém nemá.

Re: Drow

Posted: 21:27 29. Nov 2013
by Shaman88
Kraken wrote:Čistě drow nedostává časovky ani xp z creepu, dluh od astarotha se však při creepu snižuje. Obsidiánový drow tento problém nemá.
Špatně jsi založil postavu.

Re: Drow

Posted: 21:48 29. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:
Kraken wrote:Čistě drow nedostává časovky ani xp z creepu, dluh od astarotha se však při creepu snižuje. Obsidiánový drow tento problém nemá.
Špatně jsi založil postavu.
já je teď nedostávám taky a to už mám založenou postavu od včerejška

Re: Drow

Posted: 21:53 29. Nov 2013
by Shaman88
Zřejmě jsi dal body do dovedností na 1. lvlu, je to protiopatření proti podvodům.

Re: Drow

Posted: 21:56 29. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Zřejmě jsi dal body do dovedností na 1. lvlu, je to protiopatření proti podvodům.
jojo, bude to tak. Bohužel (i když to jsou vlastnosti, které získá hned na druhém lvl)

Najde se tu někdo, kdo by mi mohl smazat postavu (Sasha), abych jí založil znova?

Re: Drow

Posted: 22:05 29. Nov 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote:
Shaman88 wrote:Zřejmě jsi dal body do dovedností na 1. lvlu, je to protiopatření proti podvodům.
jojo, bude to tak. Bohužel (i když to jsou vlastnosti, které získá hned na druhém lvl)

Najde se tu někdo, kdo by mi mohl smazat postavu (Sasha), abych jí založil znova?
Směřuj na kucika, asi nejlépe PM.

Re: Drow

Posted: 22:24 29. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:
Barbar321 wrote:
Shaman88 wrote:Zřejmě jsi dal body do dovedností na 1. lvlu, je to protiopatření proti podvodům.
jojo, bude to tak. Bohužel (i když to jsou vlastnosti, které získá hned na druhém lvl)

Najde se tu někdo, kdo by mi mohl smazat postavu (Sasha), abych jí založil znova?
Směřuj na kucika, asi nejlépe PM.
Nechal jsem si od Kucíka tu postavu smazat, založil jsme jí znova, ale neobjevila se v základní lokaci ale na místě, kde jsem skončil s tou původní. Základní equip byl nějak nahozený a vůbec neodpovídá tomu, co bych ze začátku potřeboval.

Nějaký návrh, co s tím?

Re: Drow

Posted: 22:31 29. Nov 2013
by Shaman88
Požádej si hezky znova, během mazání postavy nesmíš být za ni připojený (mě to příjde i celkem logické).

Re: Drow

Posted: 22:32 29. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Požádej si hezky znova, během mazání postavy nesmíš být za ni připojený (mě to příjde i celkem logické).
nebyl jsem za ní pochopitelně připojený :?

Ale asi nic jiného nezbyde

Re: Drow

Posted: 22:42 29. Nov 2013
by kucik
OK, smazano znova.

Re: Drow

Posted: 22:46 29. Nov 2013
by Barbar321
kucik wrote:OK, smazano znova.
děkuju