Drow
Posted: 18:02 08. Sep 2013
Má navíc vidění za špatného osvětlení.
Špatně jsi založil postavu.Kraken wrote:Čistě drow nedostává časovky ani xp z creepu, dluh od astarotha se však při creepu snižuje. Obsidiánový drow tento problém nemá.
já je teď nedostávám taky a to už mám založenou postavu od včerejškaShaman88 wrote:Špatně jsi založil postavu.Kraken wrote:Čistě drow nedostává časovky ani xp z creepu, dluh od astarotha se však při creepu snižuje. Obsidiánový drow tento problém nemá.
jojo, bude to tak. Bohužel (i když to jsou vlastnosti, které získá hned na druhém lvl)Shaman88 wrote:Zřejmě jsi dal body do dovedností na 1. lvlu, je to protiopatření proti podvodům.
Směřuj na kucika, asi nejlépe PM.Barbar321 wrote:jojo, bude to tak. Bohužel (i když to jsou vlastnosti, které získá hned na druhém lvl)Shaman88 wrote:Zřejmě jsi dal body do dovedností na 1. lvlu, je to protiopatření proti podvodům.
Najde se tu někdo, kdo by mi mohl smazat postavu (Sasha), abych jí založil znova?
Nechal jsem si od Kucíka tu postavu smazat, založil jsme jí znova, ale neobjevila se v základní lokaci ale na místě, kde jsem skončil s tou původní. Základní equip byl nějak nahozený a vůbec neodpovídá tomu, co bych ze začátku potřeboval.Shaman88 wrote:Směřuj na kucika, asi nejlépe PM.Barbar321 wrote:jojo, bude to tak. Bohužel (i když to jsou vlastnosti, které získá hned na druhém lvl)Shaman88 wrote:Zřejmě jsi dal body do dovedností na 1. lvlu, je to protiopatření proti podvodům.
Najde se tu někdo, kdo by mi mohl smazat postavu (Sasha), abych jí založil znova?
nebyl jsem za ní pochopitelně připojenýShaman88 wrote:Požádej si hezky znova, během mazání postavy nesmíš být za ni připojený (mě to příjde i celkem logické).
děkujukucik wrote:OK, smazano znova.