Page 1 of 1

Illithid

Posted: 22:56 08. Sep 2013
by innfra
Má navíc částečný vztah k dovednosti (hledání, všímavost, naslouchání).

Re: Illithid

Posted: 00:59 24. Nov 2013
by Firefox_
Nejde se pohnout ze startovní lokace a nepřipisuje atributy + vzhled

Re: Illithid

Posted: 01:53 24. Nov 2013
by Bahnak
+ má povrchňanskou frakci a nemůže zemřít, vždy když se jeho životy dostanou na -10 tak se objeví mrtvé tělo ilithida, ale na jeho místě se objeví PC s plným počtem HP :-D

Re: Illithid

Posted: 22:31 24. Nov 2013
by kucik
Je chybne klicove slovo, ale vsechno ostatni vypada OK. Umirani jsem nezkousel.
Ve startovni lokaci ma dialog na zmenu hlavy, ale ta se u illithida nemeni.

Re: Illithid

Posted: 09:08 26. Nov 2013
by Bahnak
Tak založen nový Illithid, asi už jich mám hodně, nový Illithid umřel nějak sám o sobě v úvodní lokaci.
Po smrti vhozen do podsvětí odkud není cesty zpět - prej konečná pro všechny bugery.
Ale staty to upravilo dobře, jen se mi v charakter sheetu nezobrazuje imka na mysl, ale je možný že je to tak dobře.

Re: Illithid

Posted: 09:31 26. Nov 2013
by Bahnak
Potvrdil jsem si že to bylo kvůli podobnosti jména, holt už těch "Bergů" mám hodně.
Založen další a již vše v pořádku, nastaven look illithida, vlastnosti i staty cajk.
+2 AC jde vidět hned v charakter sheetu.
+2 sejvy proti kouzlům tam taky jsou.
Imka na mysl se stále nezobrazuje v sheetu, budu muset zkusit až v boji.

-při meditaci nedělá Illithid žádné modlení, prstě stojí a medituje - předpokládám že to bude modelem?
-při spaní místo lehnutí má animaci chůze :-D
-nezobrazuje se mu kuše držená v ruce, místo animce útoku kuší Illithid plive - *mě se to líbí, doporučuji nechat :-D

Re: Illithid

Posted: 13:36 26. Nov 2013
by kucik
Bahnak wrote: -při meditaci nedělá Illithid žádné modlení, prstě stojí a medituje - předpokládám že to bude modelem?
-při spaní místo lehnutí má animaci chůze :-D
-nezobrazuje se mu kuše držená v ruce, místo animce útoku kuší Illithid plive - *mě se to líbí, doporučuji nechat :-D
Jj, taky jsem na to koukal :D

Re: Illithid

Posted: 22:09 26. Nov 2013
by Bahnak
To vše je kosmetika která mi naprosto nevadí.
-chůze místo spánku? Neva, holt náměsíčnej Illithid.
-plivání šípek? cool!
-meditace ve stoje? za mě palec nahoru, prostě progres, meditace vestoje mi přijde jako první důstojný vzhled meditu, klidně bych aplikoval jako možnost pro všechny rasy :-D

Re: Illithid

Posted: 22:14 26. Nov 2013
by G-ladiator
Kdyby se dalo chození ve spánku nahradit bezhybným stáním, které by simulovalo jakousi hybernaci, bylo by to taky supr, ne? :) Otázka je, jestli je to udělatelné.

Re: Illithid

Posted: 22:36 26. Nov 2013
by kucik
Jo, staci zrusit animaci, pokud je to model Illithida.

Re: Illithid

Posted: 23:14 26. Nov 2013
by Firefox_
Tak jsem dnes znova logl a znova se mi započítaly bonusy z illithida :D Na 2. levelu int 26 sice není špatná, ale něco bude špatně

Re: Illithid

Posted: 23:15 26. Nov 2013
by Shaman88
Firefox_ wrote:Tak jsem dnes znova logl a znova se mi započítaly bonusy z illithida :D Na 2. levelu int 26 sice není špatná, ale něco bude špatně
Nechat smazat a založit znova.