Page 1 of 1
Otázka ohledně bety
Posted: 17:45 15. Sep 2013
by desperad
Zdravím, byl jsem u vás sice chvilku ale chtěl jsem se zeptat zda-li ještě pořád probíhá beta Nové Thalie a jak dlouho ještě přibližně bude trvat. Co jsem se dozvěděl tak je beta uzavřená jen pro pár vyvolených, důvod proč se ptám je ten že jsem si Thalii za tu krátkou chvíli extrémně oblíbil a nechce se mi hrát nic jiného když mám volný čas. Děkuji za jakoukoliv odpověď hráč -Katelin Chateau-

Re: Otázka ohledně bety
Posted: 17:50 15. Sep 2013
by Amber
desperad wrote:Zdravím, byl jsem u vás sice chvilku ale chtěl jsem se zeptat zda-li ještě pořád probíhá beta Nové Thalie a jak dlouho ještě přibližně bude trvat. Co jsem se dozvěděl tak je beta uzavřená jen pro pár vyvolených, důvod proč se ptám je ten že jsem si Thalii za tu krátkou chvíli extrémně oblíbil a nechce se mi hrát nic jiného když mám volný čas. Děkuji za jakoukoliv odpověď hráč -Katelin Chateau-

Nová Thalie ještě není spuštěná, probíhá akorát testování povolání na zvlášť serveru, do kterého se může připojit kdokoli z hráčů poté, co si nainstaluje vše potřebné.
Re: Otázka ohledně bety
Posted: 17:54 15. Sep 2013
by desperad
Dobrá tak v tom případě se rád přidám k testování protože mám už dlouhodobej absťák na Thalii

Re: Otázka ohledně bety
Posted: 17:57 15. Sep 2013
by Shaman88
Amber wrote:
Nová Thalie ještě není spuštěná, probíhá akorát testování povolání na zvlášť serveru, do kterého se může připojit kdokoli z hráčů poté, co si nainstaluje vše potřebné.
Upřesním. Testování povolání běží jen když spustím server.
Nyní se testovací server využívá pro jiné účely.