Page 1 of 1

Obnovení ztracených(smazaných) udajů

Posted: 18:00 09. Oct 2013
by Uradin
zdar pls nevíte jestli se da obnovit založky a historie v prohlížeči firefox po té co sem byl nucen(virem nebo jinou chybou) sformatovat cely noťas?

Re: Obnovení ztracených(smazaných) udajů

Posted: 06:04 10. Oct 2013
by kokosak
Kdybys to jen smazal, byla by to jiná, ale po zformátování....

Re: Obnovení ztracených(smazaných) udajů

Posted: 11:12 10. Oct 2013
by kucik
Jsou firmy, které se na to specializují, ale není to nic levného.

Re: Obnovení ztracených(smazaných) udajů

Posted: 13:55 10. Oct 2013
by kokosak
No, oni dokážou i ze zatopenýho disku dostat data.... ale platit to nechceš :D

Re: Obnovení ztracených(smazaných) udajů

Posted: 21:48 10. Oct 2013
by Uradin
ok beru na vědomí teďka mam hlavní problem v tom že sem total neschopen nainstalovat všechny potřebné programy na rozjetí singl her jedine co si pamatuju a hned instaluju je directX

Re: Obnovení ztracených(smazaných) udajů

Posted: 17:53 11. Oct 2013
by soul1
tak zaklad je mit všechny Software na všechny hardware nainstalovane a aktualizovane na nejnvoějši verzi nasledně mit všechny aktualizačky ze systemu pak bych doporučil stahnout nějaky baliček kodeku třeba ze slunecnice.cz pak jsou nařadě takove ty jako Direct X a podobně protože to už jsou nepodstatne věci zaklad abys rozjel hru je mit funkčni stroj a ten maš až tehdy jak vše vi jak ma pracovat a taky věčina her takove ty jako Direct a jine už ma v instalačkach zabudovane pro kontrolu jestli maš vše ok okolo aktualizaček a podobně doporučuju si sehnat program Everest. dokonale ti proskenuje počitač a hodně ti napovi a předevšim (trochu warez ale co da se stahnout i cracknutej a to zaroveň funkčni :D )

Re: Obnovení ztracených(smazaných) udajů

Posted: 18:10 11. Oct 2013
by Bahnak
Já doporučuji jako první rozjet NWN, podle toho zda jedou/nejedou řeším ovladače na grafiku, až se NWN rozjede tak jak potřebuji, vím že na ovladače grafárny už sahat nemusím, řeším zbytek her a nesmyslů :oops:

Re: Obnovení ztracených(smazaných) udajů

Posted: 10:59 12. Oct 2013
by Uradin
jj diky za rady už postupně instaluju a aktualizuju ovladače.