Poblázněný počítač
Posted: 09:54 13. Oct 2013
Ahoj, prosím o radu těsně před tím, než si přeinstaluju celý počítač (to neustálé přetahování všech dat je hrozná otrava).
V pátek při hře se mi najednou začla divně chovat kamera, jako při řízené kameře, alepohledu shora, vůbec se to nedalo ovládat ani hrát, tak jsme hru restartovala a najednou byla kamera jakási zamrzlá,vůbec nereagovala na zmáčknutí kolečka myši, jen jde přibližovat a oddalovat, ale pohled musím otáčet šipkama.
V zápětí jsem zjistila, že i proglížeč (chrome) se chová nějak divně, vůbec mi nešlo nakliknout pole s adresou nebo rozkliknout záložky, či se přihlásit do mailu, tlačítko Home otvíralo stránku v nové záložce místo nahrazení té staré a nastavení se vůbec nedalo nakliknout. Když se mi přes seznamový vyhledávání podařilo najít forum thalie, tak jsem se přihlásila, ale vzápětí mě to odhlásilo, to samé dělalo forum equilibrie. Navíc mi třeba nejdou přesunout ikony na ploše na jiné místo nebo kopírovat věci pouhým přetažením, musím přes kopírovat a vložit. Přes start otevřu ovládací panely, ale dál už se na nic kliknout nedá.
Pustila jsem antivir (Eset) nic nenašel. PRotože se mi ten den nainstalovalo docela dost aktualizací, i když aktualizuju pravidelně (asi 30), tak jsme zkusila bod obnovení, taky to nepomohlo.
Nesetkali jste se s tím někdy? Nebo mi opravdu nezbývá než celý počítač přeinstalovat?
Jo jen dodám, že když něco nejde nakliknout, tak ani bluetooth myší, ani drátovou a ani touchpadem.
V pátek při hře se mi najednou začla divně chovat kamera, jako při řízené kameře, alepohledu shora, vůbec se to nedalo ovládat ani hrát, tak jsme hru restartovala a najednou byla kamera jakási zamrzlá,vůbec nereagovala na zmáčknutí kolečka myši, jen jde přibližovat a oddalovat, ale pohled musím otáčet šipkama.
V zápětí jsem zjistila, že i proglížeč (chrome) se chová nějak divně, vůbec mi nešlo nakliknout pole s adresou nebo rozkliknout záložky, či se přihlásit do mailu, tlačítko Home otvíralo stránku v nové záložce místo nahrazení té staré a nastavení se vůbec nedalo nakliknout. Když se mi přes seznamový vyhledávání podařilo najít forum thalie, tak jsem se přihlásila, ale vzápětí mě to odhlásilo, to samé dělalo forum equilibrie. Navíc mi třeba nejdou přesunout ikony na ploše na jiné místo nebo kopírovat věci pouhým přetažením, musím přes kopírovat a vložit. Přes start otevřu ovládací panely, ale dál už se na nic kliknout nedá.
Pustila jsem antivir (Eset) nic nenašel. PRotože se mi ten den nainstalovalo docela dost aktualizací, i když aktualizuju pravidelně (asi 30), tak jsme zkusila bod obnovení, taky to nepomohlo.
Nesetkali jste se s tím někdy? Nebo mi opravdu nezbývá než celý počítač přeinstalovat?
Jo jen dodám, že když něco nejde nakliknout, tak ani bluetooth myší, ani drátovou a ani touchpadem.