Page 1 of 2

Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 16:00 20. Oct 2013
by Rejty
Podzimní sraz Thalie 2013


Hlasujte prosím o termínu podzimního srazu!


* Lze označit více možností. Uzavírka hlasování je 27. října 2013.

* Anketa je i na FB: https://www.facebook.com/#!/groups/88947866260/

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 17:46 20. Oct 2013
by Pajule
Pokud to nebude 30. tak i dojdu :twisted: :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 17:51 20. Oct 2013
by Molly23
Pajule wrote:Pokud to nebude 30. tak i dojdu :twisted: :mrgreen:
Tak to doufáme že netrollíš :lol:

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 17:56 20. Oct 2013
by Pajule
Nene, to nemam ve zvyku ;D 30. musim bejt v Pekle, ale jinak je volno

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 18:38 20. Oct 2013
by Shaman88
Já se přizpůsobím.

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 18:52 20. Oct 2013
by kokosak
A bude sraz před NT? ;)

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 19:00 20. Oct 2013
by Shaman88
kokosak wrote:A bude sraz před NT? ;)
Dost záleží jestli si myslíte, že ten termín v hlasování je jen o srazu....

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 19:30 20. Oct 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:Dost záleží jestli si myslíte, že ten termín v hlasování je jen o srazu....
Osobně si myslím, že to hlasování není o sraze, ale o "karu" za celou Thalii... :twisted: :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 06:53 22. Oct 2013
by kokosak
Jo a chybí mi v hlasování volba "nevím, netuším, uvidím", případně "já chci klikat! :D"

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 22:59 22. Oct 2013
by Shaman88
Hmm... když to bude 16. tak mám cestu do plzně technicky vzato zdarma...
Takže volím jasně.

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 14:11 25. Oct 2013
by Nalkanar
Je tu šance, že přijedu. KaTo mi nabídl zajímavou alternativu, která řeší většinu problémů.

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 14:26 25. Oct 2013
by KaTo
...co bych pro Shamanna neudělal, aby přestal vymýšlet ptákoviny a konečně tu NT dodělal :lol: :lol: .

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 14:55 25. Oct 2013
by kucik
Nalkanar wrote:Je tu šance, že přijedu. KaTo mi nabídl zajímavou alternativu, která řeší většinu problémů.
Vytvořil ti obdobu diskokoule polepenou zrcátky zevnitř k nasazení na hlavu?

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 15:41 25. Oct 2013
by KaTo
kucik wrote:
Nalkanar wrote:Je tu šance, že přijedu. KaTo mi nabídl zajímavou alternativu, která řeší většinu problémů.
Vytvořil ti obdobu diskokoule polepenou zrcátky zevnitř k nasazení na hlavu?
Ne, zapůsobil jsem na jeho city, že TH může pořád ještě být dobrý server ke hraní, navzdory všem snahám jistých "individuí" :twisted: udělat z toho LA :twisted: :
1336678045295.jpg
Btw - čepici kterou popisuješ, používám sám (pouze v jiných diskuzích). Na sraz TH mám skovaných několik tebou popisovaných exemplářů pro vybrané krtky :twisted: (a prasokralika :mrgreen: ):
1335471814575.jpg

Re: Podzimní sraz Thalie 2013

Posted: 17:11 25. Oct 2013
by Nalkanar
kucik wrote:
Nalkanar wrote:Je tu šance, že přijedu. KaTo mi nabídl zajímavou alternativu, která řeší většinu problémů.
Vytvořil ti obdobu diskokoule polepenou zrcátky zevnitř k nasazení na hlavu?
Taky tě mám rád :)