Page 1 of 5

Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 22:09 27. Oct 2013
by Rejty
PODZIMNÍ SRAZ THALIE


Termín:

- Podzimní sraz se uskuteční v sobotu 16. 11. 2013.


Místo konání:

- Restaurace *BUDE UPŘESNĚNO PODLE POČTU ÚČASTNÍKŮ* v Plzni.
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB: https://www.facebook.com/events/6474647 ... 721940224/


Přespání:

- Opět je možno přespat na klubovně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za cenu 50 Kč / osoba za noc. Je nutné se nahlásit předem.
- Adresa je Sedláčkova 18. V domě bydlí nájemníci, takže při přesunu v nočních hodinách prosím o klid.
- Mapa: http://maps.google.cz/maps?hl=cs&bav=on ... CCAQ8gEwAA


Jedou :mus_3: :

- Rejty, Molly, Shaman, KaTo, Mandos, Pajky, Diemo + Karolina, Fredy, Fox, Kucik, Bahnak, Bers + Fína, Hrochator, Kopajda, Sorrow

* Modře - spí na klubovně.


Nejedou :weap_90: :

-


!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 23:46 27. Oct 2013
by Molly23
Jedu a jím, piji a spím. Prostě jako vždycky :)

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 00:05 28. Oct 2013
by Shaman88
Jedu i spím.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 00:07 28. Oct 2013
by KaTo
Přijedu, vyžeru co se dá a odjedu zase zpátky :twisted: .

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 09:16 28. Oct 2013
by Diemo
Jíme, pijem. Spani jeste neresime, ale kdyz budem prenocovat, vyresime si noclech sami.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 11:15 28. Oct 2013
by Pajule
Zjevim se :D

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 11:36 28. Oct 2013
by Derken-
Bohužel, hostuju jinou akci a nesmím tam chybět :(

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 12:47 28. Oct 2013
by mandos
Přijedu, pravděpodobně spaní na klubovně :)

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 15:17 28. Oct 2013
by Rejty
Jelikož Shaman přijede už v pátek, tak budeme pořádat v pátek večer na klubovně herní orgie (deskovky, karty, pivo atd.), v sobotu dopoledne je možnost jít třeba do bazénu (na klubovně sprcha :D ), pak oběd a cca od dvou tradičně čajovna.

Tak kdyby chtěl někdo přijet už v pátek, ta možnost tu je.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 16:19 28. Oct 2013
by innfra
Kryje se mi to s kámošovými narozeninami takže asi ne... I když bych rád jel... Možná si to ještě rozmyslim, pokud mě neukamenuje kámoš :lol:

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 16:39 28. Oct 2013
by Tarja
Já nepřijedu, kryje se mi to s oslavou mých narozenin, které oslavuji v Brně na koncertě s přáteli a navíc mám Plzeň zatraceně daleko. Snad jindy :biggrin:

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 16:46 28. Oct 2013
by Bahnak
Jedu, pokusím se již od pátku - deskovkové orgie zní dobře.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 16:19 29. Oct 2013
by Nalkanar
KaTo wrote:Přijedu, vyžeru co se dá a odjedu zase zpátky :twisted: .
Není jisté, zda dorazím, pokud ano, tak se řídím tímhle heslem, takže bez spaní na klubovně.
Jestli dorazím budu vědět nejdřív týden před akcí.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 18:49 29. Oct 2013
by Pajule
Nalkanar wrote:
KaTo wrote:Přijedu, vyžeru co se dá a odjedu zase zpátky :twisted: .
Není jisté, zda dorazím, pokud ano, tak se řídím tímhle heslem, takže bez spaní na klubovně.
Jestli dorazím budu vědět nejdřív týden před akcí.

Přijeď musíme SSF udělat dobré jméno ;D a když tam budu já tak to už bude něco :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 19:01 29. Oct 2013
by kucik
Pajule wrote:
Přijeď musíme SSF udělat dobré jméno ;D
Spolek Syfilitckych Fajnsmekru?