Page 1 of 2
oblečení z NT
Posted: 10:20 08. Nov 2013
by Diemo
zdravim, ukázka z toho, co vás čeká u barvíře
Za barvu se omlouvame

Re: oblečení z NT
Posted: 10:22 08. Nov 2013
by Diemo
pokracovani
Re: oblečení z NT
Posted: 10:47 08. Nov 2013
by Puxina
Jo těch možností je tam hodně, je to hodně podobné Sinfaru, což je fajn.

. Taky jak jsem dělal NPC, tak jsem tvořil dost pěkných ošacení jak pro chlapy, tak pro ženské

.
Re: oblečení z NT
Posted: 23:20 10. Nov 2013
by karolina
Taky něco málo přidám

Sexpiči budou jistě spokojeni, že nově modul zahrnuje asi pět velikostí poprsí- od ploché hrudi až po vyražzuby a také jakési podivnosti v rozkroku.
Punčochové zboží vypadá opravdu pěkně
Bokové kalhotky jak mají být a samozřejmě nesmí chybět tygrované cosi.
Pracovnice z přístavu
Re: oblečení z NT
Posted: 23:25 10. Nov 2013
by karolina
Sukýnka a nějaký ten živůtek
Nejen nahotou je thalijský dobrodruh živ...
Ale nahoty je dost...
Re: oblečení z NT
Posted: 23:26 10. Nov 2013
by karolina
A ještě jedna pro milovníky chlupatých zvířátek...
A kabaretní..
Re: oblečení z NT
Posted: 07:16 11. Nov 2013
by Puxina
K tomu poslednímu jak má tu pruhovanou punčochu, tak tam na stehno víc sedí taková nižší varianta

. K té co má na tom stehni teď jsem nenašl alternativu na lýtko a ani na Sinfaru to nebylo.
Jinak velikost poprsí

ano, ale jedna velikost bez šatů je tam myslím jen s piercingem, pokud se nemýlím.
A obrázek "Sukýnka a nějaký ten živůtek" zkus to obarvit úplně celé na černo, uvidíš, že to vypadá taky dobře

.
Re: oblečení z NT
Posted: 08:12 11. Nov 2013
by karolina
Puxina wrote:K tomu poslednímu jak má tu pruhovanou punčochu, tak tam na stehno víc sedí taková nižší varianta

. K té co má na tom stehni teď jsem nenašl alternativu na lýtko a ani na Sinfaru to nebylo.
Jinak velikost poprsí

ano, ale jedna velikost bez šatů je tam myslím jen s piercingem, pokud se nemýlím.
A obrázek "Sukýnka a nějaký ten živůtek" zkus to obarvit úplně celé na černo, uvidíš, že to vypadá taky dobře

.
Tys ty prsa měřil?
Já už nějak neměla sílu hledat čísla barev, tak jsme si dala co jsme si vzpomněla, což byla zrovna červená a zlatá, překvapivě. Tak tobě to nic neřekne, když to všechno znáš, ještě můžeš radit! To je na ukážku spíš třeba pro lidi jako Olwen, kteří se na staré thalce na šatičky ptali... jinak ty pruhovaný punčochy, asi jsem si nevšimla správného stehna, pokud se zobrazovalo, no proklikat těch 250 možností a zůstat soustředěná je občas boj.
Re: oblečení z NT
Posted: 08:26 11. Nov 2013
by Puxina
Šak jo v pohodě

.
Jinak ne neměřil, ale jsou tam prsa ty standartní, které jsou v tom NWN, pak jedny větší silikony, které jsou i často na oblečení (a ty jsem v toolsetu viděl bez oblečení jen s piercingem) a pak tam jsou ty vyraž zuby

. Teď si nejsem jistý, jestli tam je i plochá hruď ...pro elfky

.
Re: oblečení z NT
Posted: 08:31 11. Nov 2013
by Diemo
jj, nejaky zehlici prkno tam je

Re: oblečení z NT
Posted: 17:44 11. Nov 2013
by Puxina
Re: oblečení z NT
Posted: 18:13 11. Nov 2013
by Krysak
Hele jako je to luxusní, máte tam něco milovníky práve fantasy?
Tím myslím navnazení na zbroje, meče, štíty a tak?
Bral bych nějaké věci, aby na nich byla videt špína a krev, troška rzi a podobně.
Re: oblečení z NT
Posted: 18:36 11. Nov 2013
by radekdnb
Krysak wrote:Hele jako je to luxusní, máte tam něco milovníky práve fantasy?
Tím myslím navnazení na zbroje, meče, štíty a tak?
Bral bych nějaké věci, aby na nich byla videt špína a krev, troška rzi a podobně.
souhlasím s Krysákem

Re: oblečení z NT
Posted: 20:37 11. Nov 2013
by Puxina
Špínu jsem nenašel, rez si můžeš dodělat druhem barvy a to jde i na staré thalii pokud se nemýlím

. A meče a štíty joo to se nech překvapit

Re: oblečení z NT
Posted: 20:38 11. Nov 2013
by radekdnb
tak něco pro Podtemňáčky
Taková bojovnice
