Page 1 of 3
Heslo
Posted: 10:39 10. Nov 2013
by Jose
Dnes jsem se chtěl lognout na thálii a chce to po mě nějaké hráčské heslo. Wo co gou?
Re: Heslo
Posted: 10:45 10. Nov 2013
by Amber
Je potřeba otestovat nějaké věci související s NT na serveru, takže proto. Mějte strpení, prosím.

Re: Heslo
Posted: 10:49 10. Nov 2013
by Jose
Aha. Oki. Jsem se bál, že se nebudu mít kam připojovat než bude NT v provozu
Re: Heslo
Posted: 12:12 10. Nov 2013
by karolina
Při tom kolik lidí se snažilo připojit mě překvapuje, že jsi prví kdo se ozývá

Re: Heslo
Posted: 14:03 10. Nov 2013
by Pajule
My ostatní tiše čekáme ;D
Re: Heslo
Posted: 14:32 10. Nov 2013
by J.F.Payne
Jj, já to už zkoušel v tejdnu a chtěl jsem si naposlesy starou Thalku z nostlagie projít

)
Re: Heslo
Posted: 18:15 10. Nov 2013
by Jose
Tak já poslední dobou moc pravidelně neloguju a na foru nejsem schopný info vyštrachat. Jestli je to už příprava na spuštění NT tak tim líp, čím dřív se to rozjede tím dřív tam budou hráči

Re: Heslo
Posted: 15:41 13. Nov 2013
by Bahnak
NT nespouštět, v práci máme maglajz s novým softwarem a do března budu těžce zabitej, nešel by start nějak pozdržet?
Re: Heslo
Posted: 17:34 13. Nov 2013
by Molly23
Jen at to spustí a Bahňákovi dáme ban

Re: Heslo
Posted: 19:42 13. Nov 2013
by Shaman88
Bahnak wrote:NT nespouštět, v práci máme maglajz s novým softwarem a do března budu těžce zabitej, nešel by start nějak pozdržet?
OK.
Re: Heslo
Posted: 20:10 13. Nov 2013
by Bahnak
Díky.

Re: Heslo
Posted: 20:22 13. Nov 2013
by Derken-
Bahnak wrote:Díky.

*otře hadříkem zaprášenou F5*
Re: Heslo
Posted: 20:25 13. Nov 2013
by karolina
A důvod proč by se to nemělo spustit? Jo vlastně už vim, by Bahňák nemohl jet bomby a někdo by ho mohl přeexpit..
Re: Heslo
Posted: 21:12 13. Nov 2013
by radekdnb
nééééé tak to vůbec

už zkoušíme a hledáme bugy
už mě nebaví hrát na Ark. a erpit ve stylu...,,:D, jooo co teď poowníme??, atd.,, už chci nomální RP

do příštího týdne ať to běží!!!

Re: Heslo
Posted: 21:12 13. Nov 2013
by Shaman88
karolina wrote:A důvod proč by se to nemělo spustit? Jo vlastně už vim, by Bahňák nemohl jet bomby a někdo by ho mohl přeexpit..
To je samozřejmě nesmysl.
Ted nemám čas, ale sraz by to mohl vyřešit. Zkusím za ten pátek vyřešit většinu zbylých chyb. Už jich není moc (nefunknčí trofeje, bugy v pár kouzlech, nahé NPC, nefunkční nové domény a kontrola obchodů - hlavně pak prodej letkvarů). Prakticky už teď je to ve stádiu kdy by tam hráči mohli být vpuštěni, ale lepší určitě bude počkat do doby po srazu (a dát třeba i DM ještě víkendové volno...).