Page 1 of 1

VYSVĚTLENO: Nefungující příkazy /pc (emo)

Posted: 06:49 23. Nov 2013
by kokosak
příkaz /pc emo nefunguje. /pc soul je ok.

Re: Nefungující příkazy /pc (emo)

Posted: 07:57 23. Nov 2013
by kokosak
... vzhledem k tomu,že nefunguje ani hůlka emocí, tak tuším, kde je problém.

Re: Nefungující příkazy /pc (emo)

Posted: 09:55 23. Nov 2013
by karolina
Nafunguje,musíš používat kruhové menu. Cituji Shamana: "To stačí"

Re: Nefungující příkazy /pc (emo)

Posted: 11:36 23. Nov 2013
by Shaman88
karolina wrote:Nafunguje,musíš používat kruhové menu. Cituji Shamana: "To stačí"
Máme tam jiný systém, zatím je v angličtině, dodělám překlad a zveřejním detaily.