Page 1 of 1

OPRAVENO: Loď do Kelu

Posted: 08:04 23. Nov 2013
by kokosak
Neloďuje. Lístek koupen, nepřetržitá přítomnost od koupě lístklu až do momentu, co hlásí shodně kapitán i lístek (4 ráno) a nic.

Re: Loď do Kelu

Posted: 08:11 23. Nov 2013
by kokosak
Ani loď do Alu neloďuje

Re: Loď do Kelu

Posted: 09:49 23. Nov 2013
by Aulus
Alwariel ještě není v modulu, do Kelu by to jezdit mělo.