Page 1 of 1
OPRAVENO: Loď do Kelu
Posted: 08:04 23. Nov 2013
by kokosak
Neloďuje. Lístek koupen, nepřetržitá přítomnost od koupě lístklu až do momentu, co hlásí shodně kapitán i lístek (4 ráno) a nic.
Re: Loď do Kelu
Posted: 08:11 23. Nov 2013
by kokosak
Ani loď do Alu neloďuje
Re: Loď do Kelu
Posted: 09:49 23. Nov 2013
by Aulus
Alwariel ještě není v modulu, do Kelu by to jezdit mělo.