Page 1 of 3

VYŘEŠENO: Stálý pád hry po relogu

Posted: 08:38 23. Nov 2013
by kokosak
V lokaci Karatha - Horní město jsem uložil postavu přes duši a odlognul se. Teď, když se chci přilognout, se lokace načítá, načítá... a pak celá hra zbuchne. S nově založenou postavou sem neměl problém si lokaci načíst.

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 16:02 23. Nov 2013
by Pajule
Mám podobný problém. Odlogla jsem v horním městě a teď vždy před načtením lokace mi to hodí chybu a čus

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 16:05 23. Nov 2013
by kokosak
Restart pomohl.

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 16:08 23. Nov 2013
by kokosak
Ehm. Pomohlo to v tom smyslu, že se postava objevila ve startovní lokaci. Po průchodu portálem hra udělala papa.

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 16:21 23. Nov 2013
by Shaman88
Snížit detaily na minimum nepomáhá?

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 16:27 23. Nov 2013
by kokosak
Nenapadlo, pomohlo.

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 16:35 23. Nov 2013
by Pajule
Já to zkoušela a stejně to nepomohlo.

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 17:26 24. Nov 2013
by Aillen
Taky mi to pořád padá, vypnula jsem trávu, oblohu, omezila kvalitu textur, ale nezdá se, že by to pomohlo.

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 17:31 24. Nov 2013
by karolina
Aillen wrote:Taky mi to pořád padá, vypnula jsem trávu, oblohu, omezila kvalitu textur, ale nezdá se, že by to pomohlo.
Teď bych spíš řekla, že tě kope server jako nás všechny...

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 17:31 25. Nov 2013
by Puxina
Ten samý problém. Založím postavu, dostanu se do horního města či co to je, jdu do dolního a pak at dělám co dělám, tak neustále pády.
Nejsou v těch lokacích nějaké sochy draků a podobné blbosti, které dělají problémy?

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 17:34 25. Nov 2013
by Amber
Mně původně střední a horní město nešlo, dolní šlo. Stáhla jsem detaily videa na minimum a už jdou všechny.
Socha draka a Jiřího je ve středním městě, o jiných nevím.

Pokud se vám někomu stalo, že jste odlogli v určité lokaci a teď při každém lognutí se začne načítat a pak hra spadne, můžete se domluvit, ať na vás DM počíhá ve hře a během načítání lokace vás přesune jinam (ideálně do nějaké menší interiérové lokace). Ozkoušeno na Pajky, fungovalo to. :)

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 17:36 25. Nov 2013
by Puxina
Amber wrote:Mně původně střední a horní město nešlo, dolní šlo. Stáhla jsem detaily videa na minimum a už jdou všechny.
Socha draka a Jiřího je ve středním městě, o jiných nevím.

Pokud se vám někomu stalo, že jste odlogli v určité lokaci a teď při každém lognutí se začne načítat a pak hra spadne, můžete se domluvit, ať na vás DM počíhá ve hře a během načítání lokace vás přesune jinam (ideálně do nějaké menší interiérové lokace). Ozkoušeno na Pajky, fungovalo to. :)
No a když se tam pak budu chtít vrátit do té lokace tak to jde jo?

Jinak jistě rád využiju DM, otázka kdy má nějaký čas :) A nebo počkám do zítřka no :)

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 19:29 25. Nov 2013
by Amber
Puxina wrote:No a když se tam pak budu chtít vrátit do té lokace tak to jde jo?

Jinak jistě rád využiju DM, otázka kdy má nějaký čas :) A nebo počkám do zítřka no :)
Dneska jsem ve hře a ještě budu, tak to zkus... :) nejlíp když mi dáš echo v kolik hodin logneš předem po PM...

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 09:25 26. Nov 2013
by Puxina
Díky Amber za helfnutí ;). Je to zvláštní, ale když mě hodila do jiné lokace, tak jsem pak běhal po městě a chodil několikrát i do toho dolního města a bez jedinného pádu. Možná to prvotní spadnutí mohlo být díky lagům nebo nevím.

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 10:52 26. Nov 2013
by Amber
Puxina wrote:Díky Amber za helfnutí ;). Je to zvláštní, ale když mě hodila do jiné lokace, tak jsem pak běhal po městě a chodil několikrát i do toho dolního města a bez jedinného pádu. Možná to prvotní spadnutí mohlo být díky lagům nebo nevím.
Nemáš zač. :)