Page 1 of 1

Vstup do světa...

Posted: 14:01 23. Nov 2013
by radekdnb
máme problém, místo aby jsme si prošli ty startovní lokace např. výběr boha, Pravidla atd. tak nás to hodí rovnou do světa....

jsmě nahý a bez ničeho...

díky za odpověď

Re: Vstup do světa...

Posted: 14:04 23. Nov 2013
by karolina
Hráč skarbi mi hlásil stejnou chybu - povrch

Re: Vstup do světa...

Posted: 14:14 23. Nov 2013
by skarbi
Karolina mě předběhla. Ze studu jsem zkusil založit novou postavu a to samé. Proběhne dialog s výběrem hlavy a po vstupu do Portálu rovnou přesun do chrámu v Karatě. Samo sebou nahý:).

Re: Vstup do světa...

Posted: 14:40 23. Nov 2013
by Jesper
skarbi wrote:Karolina mě předběhla. Ze studu jsem zkusil založit novou postavu a to samé. Proběhne dialog s výběrem hlavy a po vstupu do Portálu rovnou přesun do chrámu v Karatě. Samo sebou nahý:).
Mám stejný problém. Co víc, postavička je dokonce mrtvá :D