Page 1 of 1
OPRAVENO: Re: Nefunkční přechod
Posted: 14:13 23. Nov 2013
by karolina
Nefungující loďka
Pomník hrdinů - Ivory
Loďka na pomník funguje, ale z pomníku zpět ne, je zaseklá ve skále a nedá se nakliknout její použití (při testování fungovala dobře)
Re: Nefunkční přechod
Posted: 18:23 23. Nov 2013
by kokosak
Ivorský hřbitov, přechod "zpátky" do věže nefunguje. Díky bohům za křidýlka!
OPRAVENO.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 02:29 24. Nov 2013
by Fryn
Kel-A-Hazr - město - podzemní: jeden z přechodů mířící přímo do arény (na mapě ten nejsevernější) je aktivní pouze směrem dovnitř, zpátky už ne
OPRAVENO.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 13:00 24. Nov 2013
by Barbar321
Nějak se nemůžu dostat k lukaři v horní Karatě. Včera mi to ještě šlo
Re: Nefunkční přechod
Posted: 15:49 30. Nov 2013
by Rejty
FroziKk wrote:"Divočina 3" -> "Horní jeskyně 1. (ta plná strig)" -> východ do "zatopené tunely 2"
Tohle je počítám chyba, ten přechod hází tam kam nemá. Po průchodu to hází k tunelům, kam se normálně jde od Hagolské brány. Když se chce člověk vrátit po přechodu zpět, vrací ho to už správně do lokace "zatopené tunely 1".
Nerozumím, kam to chybně hází. Napiš mi, mezi kterými dvěma lokacemi blbne přechod.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 15:52 30. Nov 2013
by Rejty
Puxina wrote:Dorenský hvozd 2
Vedle pily vede cesta a ta směřuje dál do lesa, ale nejde se dostat dále.
Vede to do pevnosti, ta ještě není hotová.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 15:54 30. Nov 2013
by Rejty
karolina wrote:Království - východní pobřeží- maják 1 přechod v levém dolním rohu na mapě (čtvercová místnost) hodí do Ivory- strašidelný dům
Nevím které dveře. Hoď screen s označením.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 23:53 30. Nov 2013
by karolina
Rejty wrote:karolina wrote:Království - východní pobřeží- maják 1 přechod v levém dolním rohu na mapě (čtvercová místnost) hodí do Ivory- strašidelný dům
Nevím které dveře. Hoď screen s označením.
červená šipka- není nakliknutelný přechod, pouze jdou otevřít dveře
modrá šipka- portuje do strašidelného domu u ivory
Re: Nefunkční přechod
Posted: 15:37 06. Dec 2013
by Fryn
Kel-A-Hazr - město - podzemní:[/b] jeden z přechodů mířící přímo do arény (na mapě ten nejsevernější) je aktivní pouze směrem dovnitř, zpátky už ne
Stále nefunkční (možná se ta zmiňovaná oprava nenahrála).
OPRAVENO.