Page 1 of 1

Ivory - Hostinec u Krkovičky-spaní

Posted: 16:12 23. Nov 2013
by Molly23
Ivory - Hostinec u Krkovičky

Nelze spát. Vypisuje hlášku "momentálně nemůžeš odpočívat"

všechny pokoje jdou otevřít bez klíče

Re: Ivory - Hostinec u Krkovičky-spaní

Posted: 01:08 24. Nov 2013
by Barbar321
Také nemám kde spát se svojí postavičkou. U táboráků to nejde, ve Škopkovi mi neprodají klíč a u Racka ho sice prodají, ale v pokoji nemůže postava odpočívat

Re: Ivory - Hostinec u Krkovičky-spaní

Posted: 01:12 24. Nov 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote:Také nemám kde spát se svojí postavičkou. U táboráků to nejde, ve Škopkovi mi neprodají klíč a u Racka ho sice prodají, ale v pokoji nemůže postava odpočívat
Víme o tom a vytrvale na tom pracujeme.
U škopka se vyspíš na chodbě.
Podtemnaci nemohou spát nikde.

Re: Ivory - Hostinec u Krkovičky-spaní

Posted: 01:19 24. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:
Barbar321 wrote:Také nemám kde spát se svojí postavičkou. U táboráků to nejde, ve Škopkovi mi neprodají klíč a u Racka ho sice prodají, ale v pokoji nemůže postava odpočívat
Víme o tom a vytrvale na tom pracujeme.
U škopka se vyspíš na chodbě.
Podtemnaci nemohou spát nikde.
tak to mají povrchňani aspoň pořádné štěstí :D