Page 1 of 1

Spaní v podtemnu...

Posted: 20:46 23. Nov 2013
by radekdnb
Koupim klič, mám ho u sebe, ale neotevřu pokoj

Re: Spaní v podtemnu...

Posted: 21:00 23. Nov 2013
by Shaman88
radekdnb wrote:Koupim klič, mám ho u sebe, ale neotevřu pokoj
Vyspi se na chodbě.

Re: Spaní v podtemnu...

Posted: 21:09 23. Nov 2013
by radekdnb
nefunguje