Page 1 of 1

Půldraci

Posted: 00:45 24. Nov 2013
by Mourisson1
U půldraků nefunguje redukce, dostal jsem kyselinou za 3. Stejně tak i Ali dostal ohněm asi za 3, tzn že redukce ne-e. Pokud nefungujou redukce, tak bych řekl že ani increase nefunguje.

Další problém je u dechu. Jednak je u všech zelenej, fuj, a hlavně druhak má jiné TO než je psáno. Postava na pátém celkovém lvlu má TO na dech 22.

Re: Půldraci

Posted: 01:06 24. Nov 2013
by Shaman88
Vím, na dalším by fungovat měli.

Re: Půldraci

Posted: 01:10 25. Nov 2013
by Mourisson1
Půldraci , podle mého testu, stále nic. (jestli tedy už je ten další)

Re: Půldraci

Posted: 16:11 28. Nov 2013
by Nalkanar
- dovednosti: +4 všímavost, +4 zastrašování
Stále nefunguje.

A podle všeho stále nefungují ani imunity a zranitelnost.

Re: Půldraci

Posted: 23:44 29. Nov 2013
by Nalkanar
Skilly už fungují. Imunity a zranitelnosti se tváří, že pořád ne (mělo by to psát hlášku, když někoho našiju elementem, na který má imku, ne?).

Mimochodem, to že nám zůstane půlelfí bonus +1 je v plánu?