Page 1 of 1

OPRAVENO: Chybné placeably

Posted: 02:25 24. Nov 2013
by Fryn
Kel-A-Hazr - přístav: levitující placeable (nějaké tkaniny) blízko přechodu k městu

Re: Chybné placeably

Posted: 22:30 24. Nov 2013
by kokosak
Karatha, dolní město - u přechodu do Hodního města je v bráně na zemi uprostřed cesty trám, který je nutno obcházet.

Re: Chybné placeably

Posted: 10:16 25. Nov 2013
by Bahnak
Lokace: Podzemní divočina 1
Hned za branou z města placebl kamenitého kopce, který nejde proběhnout jinak než WSAD. (mému skillu to bohužel zabralo 15 minut)
Vzhledem k tomu že je to jediná cesta z města tímto sněrem, nemohlo by tam být něco jiného než prapodivný kamenitohlíněný cosi?
Dovoluji si zcela sprostě navrhnout třeba "schodiště".

Lokace: Podzemní divočina 2
Vzhledem k tomu že jsou v této lokaci přesně 2 přechody a tato gigantická lokace pouze slouží jako klikatá cesta mezi nimi, aniž by lokace nabídla cokoliv interaktivního (kupříkladu NPC, creep, cokoliv), nešla by tato nezřetelná cesta alespoň poprášit a udělat z této frekventované cesty hlínou alespoň vizuálně "pěšinka"?
Ať zvedne ruku ten koho baví kličkovat po těch skalách a hledat mezi nimi jakoukoliv neznačenou cestu - WSAD opět podmínka, myš můžete vyhodit z okna, k ničemu zde není.

Stále se opakuje problém i v lokacích Podzemní divočina 3 a Podzemní divočina 4 :wall:
Jen s tím rozdílem že v nich číhají NPC "rybář" a tudíž nejspíše k něčemu jsou.
Myslím že mi přestává fungovat klávesa "A" a "D"...

Re: Chybné placeably

Posted: 11:46 25. Nov 2013
by G-ladiator
Karatha - dolní město: neměl by přístavní bránu ovládat spíše takový ten naviják s řetězem, než obyčejná páka? Klidně i s kontrolou síly

Re: Chybné placeably

Posted: 11:51 25. Nov 2013
by G-ladiator
Karatha - dolní město: Hospoda je označená cedulí "U Škopku", ale lokace hospdoy se jemnuje Karatha - Dolní město - U bezednýho škopku

OPRAVENO.

Re: Chybné placeably

Posted: 18:07 25. Nov 2013
by Fryn
Ivory: Když si sednu na lavičku pod stříškou těsně u východu z hospody U Krkovičky na její zahrádku, otočí to postavu směrem ke zdi, druhé místo hned vedle dokonce postavu ještě o kus "zarazí" do země.

Na tom samém místě. Lavice nejdál u skály má přístupné pouze jedno místo k sezení (k druhému se mi nepodařilo postavu protlačit).

Některé lavice v daném sektoru vyhazují za ohradu, ale s tím asi nepůjde moc dělat :).

Re: Chybné placeably

Posted: 23:26 30. Nov 2013
by karolina
Karatha - horní město
brána do horního města, jak jí někdo zavře a pak otevře, tak se cosi stane se zemí a nejde projít

Opraveno.

Re: Chybné placeably

Posted: 19:04 11. Dec 2013
by karolina
Karatha - dolní město
Přístavní brána po použití páky (předpokládám, že to tak bylo, dělala to na testu) nechává na zemi klacek, který se nedá obejít. Nedá se dostat z přístavu jinam do města.

Re: Chybné placeably

Posted: 19:10 11. Dec 2013
by Diemo
vzdyt to uz jednou bylo opravene ne? :shock:

Re: Chybné placeably

Posted: 19:45 11. Dec 2013
by kokosak
V tomto momentu je tam a nedá se přes něj dostat. Poprosil bych urychleně opravu a/nebo restart serveru, hospoda je odříznutá opd zbytku města a naopak.

edit: mělo by jít obejít, zkouším
edit2: obejitíá možno, panic button odmáčknut

Re: Chybné placeably

Posted: 14:36 24. Dec 2013
by tao kan
co jsem si všiml tak ve hře chybí placeby, které třeba vím že jsem do lokací dával, Jedná se třeba o velké závaly horniny, stoly, židle...nějaký problem s hakama?

Re: Chybné placeably

Posted: 15:16 24. Dec 2013
by Puxina
tao kan wrote:co jsem si všiml tak ve hře chybí placeby, které třeba vím že jsem do lokací dával, Jedná se třeba o velké závaly horniny, stoly, židle...nějaký problem s hakama?
on někdo přejmenovával a předělával paletu. Páč já co dělal lokace třeba před dvouma rokama, tak ted když jsem je nahrál do toho nového toolsetu, tak místo třeba karet jsem tam měl dům a tak. :)

Re: Chybné placeably

Posted: 15:24 24. Dec 2013
by karolina
tao kan wrote:co jsem si všiml tak ve hře chybí placeby, které třeba vím že jsem do lokací dával, Jedná se třeba o velké závaly horniny, stoly, židle...nějaký problem s hakama?
Tohle mi dělalo po reinstalu hry když mi chyběli nějaké části cepu. Tak pokud je nevidíš jen ty, tak to možná bude tím.

Re: Chybné placeably

Posted: 18:37 24. Dec 2013
by Puxina
Aha já právě kontroluju jednu starou lokaci a taky ji budu muset upravit. Dřív v toolsetu tam byly kostky a karty a ted tam mám domy :D

Image