Page 1 of 1
NWN @ Windows Vista
Posted: 17:33 05. Nov 2007
by igor
Čau, nevíte zda fungujou NWN na Windows Vista?
Posted: 20:50 05. Nov 2007
by Balian
jj funkcni, ale muze se stat, pokud mas slabsi PC, ze to bude trosku trhat
Posted: 20:53 05. Nov 2007
by Jonny
Staci zagooglit, ted se to hodne resi na ruznejch forech...Vypada to, ze se to rozebehnout da...
Posted: 17:29 18. Nov 2007
by jaara
Vista Bussines 64bit + Intel GMA 950 @ 1024x768, detaily na minimum = prumerne 15fps.
celkem hratelny a i pekny

Myslim ze s XP to bylo horsi
