Page 1 of 2

OPRAVENO: Klíče od pokojů

Posted: 06:59 24. Nov 2013
by kokosak
Minimálně klíč od pokoje 2 U Bezednýho škopku nemizí. Kdyby se někdo ptal, tak ten pokoj je MŮJ a to nafurt! Muhahahahaha!

Re: Klíče od pokojů

Posted: 10:11 24. Nov 2013
by Mourisson1
A nejenom tvůj, protože taky jeden mám :D

Re: Klíče od pokojů

Posted: 10:53 24. Nov 2013
by kokosak
Ts, já mam DVA!

Re: Klíče od pokojů

Posted: 12:51 24. Nov 2013
by mandos
Klíče od krkovičky tak nemizí koupil jsem jeden včera a ještě ho mám. (pokoj 4)

Re: Klíče od pokojů

Posted: 10:57 25. Nov 2013
by Radim
Dole to je stejně s klíči. Navíc s ním ani neodemknu příslušné dveře a ještě je pojmenován po původním majiteli (Olath Deis pokoj č.4)

Re: Klíče od pokojů

Posted: 11:01 25. Nov 2013
by Amber
Radim wrote:Dole to je stejně s klíči. Navíc s ním ani neodemknu příslušné dveře a ještě je pojmenován po původním majiteli (Olath Deis pokoj č.4)
To proto, že u NPC je ještě původní rozhovor z ST :wall: zatím tam klíče prosím nekupujte, je to bohužel ztráta peněz...

Re: Klíče od pokojů

Posted: 11:13 25. Nov 2013
by Radim
Amber wrote:
Radim wrote:Dole to je stejně s klíči. Navíc s ním ani neodemknu příslušné dveře a ještě je pojmenován po původním majiteli (Olath Deis pokoj č.4)
To proto, že u NPC je ještě původní rozhovor z ST :wall: zatím tam klíče prosím nekupujte, je to bohužel ztráta peněz...
Oks dík

Re: Klíče od pokojů

Posted: 11:18 25. Nov 2013
by Derken-
Zatím spát na chodbě :P Bezďáci :mrgreen:

Re: Klíče od pokojů

Posted: 16:34 25. Nov 2013
by kucik
Na rozhovoru imho není nic špatně.

1. Je třeba zkontrolovat ID "hostinského" v porovnání s požadovanýi tagy klíčů na dveřích.
2. Je možné že klíče nemizí kvůli tomu, že jsem několikrát měnil herní datum.
3. Řekl bych že chybí části scriptů pro odebírání klíčů. Bude to v lock_* scriptech.

Re: Klíče od pokojů

Posted: 17:04 30. Nov 2013
by Nalkanar
Stále zůstávaj :) jen to připomínám.

Re: Klíče od pokojů

Posted: 11:05 01. Dec 2013
by Paulus
U Racka totéž....v mém případě klíč od pokoje č. 2

Re: Klíče od pokojů

Posted: 12:00 01. Dec 2013
by mandos
Krom toho že zůstávájí klíče, pokoje u Racka se zamknou až po prvním použití dveří do té doby jsou normál odemčené a u Krkovičky se dveře nezamykají vůbec.

Re: Klíče od pokojů

Posted: 00:07 02. Dec 2013
by G-ladiator
Klíče se dají prodat obchodníkům

Re: Klíče od pokojů

Posted: 16:58 30. Jan 2014
by Myrpa
1) Zamknout napevno dveře od pokojů u Racka.
2) Spravit Škopka: velkej furt zamčenej, malej furt odemčenej.
3) Klíče už mizí?
4) Klíče se stále dají prodat?

Re: Klíče od pokojů

Posted: 17:15 30. Jan 2014
by karolina
Myrpa wrote:1) Zamknout napevno dveře od pokojů u Racka.
2) Spravit Škopka: velkej furt zamčenej, malej furt odemčenej.
3) Klíče už mizí?
4) Klíče se stále dají prodat?
Ad 1 a 2, Rejty má u sebe opravu, jen jí nahrát. 3) klíče mizí 4) nevim