Page 1 of 1

chybný hag

Posted: 17:40 24. Nov 2013
by černý vlk
Haky s modely [22. 11. 2013] ~2GB
- po opětovném stáhnutí - vždy velikost 1GB a nejde rozbalit (poškozen)

Re: chybný hag

Posted: 17:42 24. Nov 2013
by Dragin
Taky se přidávám, už 3 x se nepovedlo sosnout, vždy u 1 Gb se ukončí a pak nejde rozbalit.

Re: chybný hag

Posted: 17:44 24. Nov 2013
by Bruciacullo
odkud to tahate?

Re: chybný hag

Posted: 17:45 24. Nov 2013
by Mourisson1
https://docs.google.com/file/d/0ByrpxUn ... sp=sharing

Z mýho disku by to mělo bejt snad funkční ;)

Re: chybný hag

Posted: 17:47 24. Nov 2013
by černý vlk
Děkuji, snad půjde...na Thalii se už zase těším :)

Re: chybný hag

Posted: 17:48 24. Nov 2013
by Dragin
Mourisson1 wrote:https://docs.google.com/file/d/0ByrpxUnvXqLrR1JtR3Utakl5cTA/edit?usp=sharing

Z mýho disku by to mělo bejt snad funkční ;)
už jedu uvidíme, zatím díky.

Re: chybný hag

Posted: 20:43 25. Nov 2013
by černý vlk
nainstaloval jsem vše, bohužel mi to hlásí absenci těchto souborů:
CEP2_core7.hak
NT_C_131107.hak

Nevím, jestli to mělo být v tom poškozeném souboru, každopádně chybí...Nemáte tušení, odkud ybch je mohl bezchybně stáhnout? děkuji.

Re: chybný hag

Posted: 20:47 25. Nov 2013
by Shaman88
pokud nemáš cep core 7, tak nemáš cep 2.4
ten druhý hak je na webu.

Re: chybný hag

Posted: 21:07 25. Nov 2013
by rosnicka
ja musela zacit s hrou uplne od zacatku, komplet preinstalovat a pred chvili se mi dostahovalo vsechno co se stahnout melo tak jsem taky zvedava jestli mi to pojede.