Page 1 of 1

po prvním přihlášení smrt

Posted: 19:18 24. Nov 2013
by Akmir
Po prvním přenášením do hry jsem umřel, udělal relog a dostal se do podsvětí. Násleně když se chci dostat ven, tak mi napíše , že nejsem svázán s žádným chrámem.

Re: po prvním přihlášení smrt

Posted: 19:30 24. Nov 2013
by karolina
Akmir wrote:Po prvním přenášením do hry jsem umřel, udělal relog a dostal se do podsvětí. Násleně když se chci dostat ven, tak mi napíše , že nejsem svázán s žádným chrámem.
Asi chybně založená postava. Zkus založit postavu znovu podle návodu zde: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6254

Re: po prvním přihlášení smrt

Posted: 19:34 24. Nov 2013
by Shaman88
Nebo možná relog na prostředním ostrůvku bez průchodu vstupní lokací.