po prvním přihlášení smrt
Posted: 19:18 24. Nov 2013
Po prvním přenášením do hry jsem umřel, udělal relog a dostal se do podsvětí. Násleně když se chci dostat ven, tak mi napíše , že nejsem svázán s žádným chrámem.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Asi chybně založená postava. Zkus založit postavu znovu podle návodu zde: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6254Akmir wrote:Po prvním přenášením do hry jsem umřel, udělal relog a dostal se do podsvětí. Násleně když se chci dostat ven, tak mi napíše , že nejsem svázán s žádným chrámem.