Page 1 of 2

Jazyky

Posted: 21:55 24. Nov 2013
by Radim
Ty jazyky asi nejsou nijak vázány na rasu předpokládám, protože se dá vybírat a mluvit i jinými než by postava měla umět. Je-li to chyba netuším.

Re: Jazyky

Posted: 22:02 24. Nov 2013
by Shaman88
Radim wrote:Ty jazyky asi nejsou nijak vázány na rasu předpokládám, protože se dá vybírat a mluvit i jinými než by postava měla umět. Je-li to chyba netuším.
To je divné.

Re: Jazyky

Posted: 11:09 25. Nov 2013
by Radim
Jako drow můžu mluvit těmito jazyky:

0 obecná povrch
6 řeč druidů
15 obecná podtemno
19 drowština

Včera ještě fungoval jazyk 15 Jahkress (Obecná řeč Podtemna), dnes se tento jazyk ve výpisu zobrazí jako Xanaless

Re: Jazyky

Posted: 11:17 25. Nov 2013
by Shaman88
Radim wrote:Jako drow můžu mluvit těmito jazyky:

0 obecná povrch
6 řeč druidů
15 obecná podtemno
19 drowština

Včera ještě fungoval jazyk 15 Jahkress (Obecná řeč Podtemna), dnes se tento jazyk ve výpisu zobrazí jako Xanaless
Zkus změnit jazyk jazyk třeba na drowstinu, a pak zpět na obecnou podtemno, pujde to?

Re: Jazyky

Posted: 11:32 25. Nov 2013
by Radim
Ted to klikám a vypadá to že 15 přestala fungovat úplně.

Re: Jazyky

Posted: 11:35 25. Nov 2013
by Derken-
Tys tu patnáctku včera rušil ne Shamane? Protože večer se podtemnáci už bavili normálně přes chat log a ne combat log.

Re: Jazyky

Posted: 12:38 25. Nov 2013
by Shaman88
Jo zrušil.
Důvod je jasný.

Re: Jazyky

Posted: 12:38 25. Nov 2013
by Shaman88
Radim wrote:Jako drow můžu mluvit těmito jazyky:
6 řeč druidů
Nejsi hraničář?

Re: Jazyky

Posted: 12:41 25. Nov 2013
by Radim
Yop,když už jsme u toho hraničáře tak větší výdrž má psanou na 1 lvl jako free a dostane ji až na 2 lvl

Re: Jazyky

Posted: 12:41 25. Nov 2013
by Shaman88
Radim wrote:Yop
To to vysvětluje.

Re: Jazyky

Posted: 16:27 25. Nov 2013
by kucik
Nechceš ten systém jazyků zatim vypnout, než se vymyslí jak to udělat tak, aby to bylo použitelné ve hře?

Re: Jazyky

Posted: 16:28 25. Nov 2013
by Shaman88
kucik wrote:Nechceš ten systém jazyků zatim vypnout, než se vymyslí jak to udělat tak, aby to bylo použitelné ve hře?
Ted je to prakticky v provozu.

Re: Jazyky

Posted: 16:35 25. Nov 2013
by kucik
Shaman88 wrote: Ted je to prakticky v provozu.
Vim že je to v provozu. Zkoušel jsem to. Ale jestli by nebylo lepší to vypnout, dokud s tím nepůjde pohodlně hrát.

Re: Jazyky

Posted: 16:36 25. Nov 2013
by Aulus
Tak na kecání trpaslíků v hospodě je to celkem fajn. Nechejte teda zatím ten obecný jazyk pro všechny a pak se uvidí.

Re: Jazyky

Posted: 16:37 25. Nov 2013
by Shaman88
kucik wrote:
Shaman88 wrote: Ted je to prakticky v provozu.
Vim že je to v provozu. Zkoušel jsem to. Ale jestli by nebylo lepší to vypnout, dokud s tím nepůjde pohodlně hrát.
Nerozumím, já už do toho šahat nechci (dokud nebudu zavádět systém učení).