Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Výluh z bylinek
Posted: 22:07 24. Nov 2013
by Paulus
U obchodníka co prodává předměty u avatara smrti jsem si při tvorbě postavy koupil výluh z bylinek (10 ks, celý stack) domnívajíc se, že se jedná o léčivky. Ale ouha při nízkém počtu životů si loknu a místo zhojení ran se dostavila hláška. "Sakra nepij, budeš blejt" a samozřejmě smrt. Je to chybka nebo jsem to špatně vydedukoval a koupil něco jiného než sem měl v plánu?
Re: Výluh z bylinek
Posted: 22:10 24. Nov 2013
by Mourisson1
Zamedituj, pak to půjde, jak to funguje se ještě moc neví

Re: Výluh z bylinek
Posted: 22:12 24. Nov 2013
by Paulus
Mourisson1 wrote:Zamedituj, pak to půjde, jak to funguje se ještě moc neví

Díky...zkusim

Re: Výluh z bylinek
Posted: 13:04 25. Nov 2013
by G-ladiator
Bylo by fajn, kdyby lektvary nedávaly nějaký rozsah životů, ale doplňovaly procentově nebo v rozsahu procent - pak by se totiž využívaly všechny lektvary na všech levelech.
Re: Výluh z bylinek
Posted: 13:12 25. Nov 2013
by Shaman88
G-ladiator wrote:Bylo by fajn, kdyby lektvary nedávaly nějaký rozsah životů, ale doplňovaly procentově nebo v rozsahu procent - pak by se totiž využívaly všechny lektvary na všech levelech.
Ony se i tak budou využívat. Trošku se bude muset doladit síla těch elixírů (resp. jejich hustota - kolik toho může hráč vypít) aby se hráč rozhodoval zda je lepší se léčit po málo a tím vypít elixírů více nebo po lepší léčení a málo ks.
Právě teď je to prvotní nastavení, je celkem pravděpodobné že se to bude trošku modifikovat.
Re: Výluh z bylinek
Posted: 19:56 29. Nov 2013
by Radim
Pokud vám přestávají lektvary chutnat stačí začít meditaci a hned ji přerušit. Vyresetováno a může se pít vesele dál, meditace stále v záloze a takhle se to může opakovat asi pořád.
viz. výpis
Re: Výluh z bylinek
Posted: 20:26 29. Nov 2013
by kokosak
...což asi není úplně dobře
