Page 1 of 2
OPRAVENO: ILR
Posted: 09:17 25. Nov 2013
by Bahnak
Vše k tomuto...
Re: ILR
Posted: 09:20 25. Nov 2013
by Bahnak
Kahzet - duergaří čtvrť - platnéř
Spousta věcí špatně, příklady:
obyčejná železná +0 poloviční plátová zbroj ILR 9
ocelová plná plátová +1 ILR 16

...v podstatě špatně úplně vše, nejspíše něco hodně zle nastaveného (doufám)
Znovu se přimlouvám pro úplně jinak řešené ILR, do té doby bych to klidně úplně vypnul. Stejně není v modulu zatím nic ubber...
Re: ILR
Posted: 09:35 25. Nov 2013
by Diemo
U nas hore je plnoplat +1 od 15 lvlu a zeleznej uz od 10....na stary TH to bylo od 8 lvlu takze to zas tak jine neni. Prijde mi, ze je to v pohode.
Re: ILR
Posted: 09:45 25. Nov 2013
by Bahnak
Na starý Thalii železnej plnoplát od 8? Nepleteš si to náhodou s ocelovým co už měl pohlcení?
Re: ILR
Posted: 09:53 25. Nov 2013
by Diemo
Bahnak wrote:Na starý Thalii železnej plnoplát od 8? Nepleteš si to náhodou s ocelovým co už měl pohlcení?
No, mozna jo, a nebo byl udelanej z craftu, ale tam si irl nepamatuju, vim ze to pak bylo jeste nizsi. Tedka to ma tak vysoke IRL podle meho, aby se vyrovnala obrana dexovek a plechovek ze zacatku.
Re: ILR
Posted: 10:00 25. Nov 2013
by Bahnak
ILR na ST:
železná poloviční plátová zbroj ILR 1-2
železná plná plátová zbroj ILR 2-4
ocelová poloviční plátová zbroj ILR 6-8
ocelová plná plátová zbroj ILR 7-9
(uváděné hodnoty v rozmezích craft/obchod)
Re: ILR
Posted: 10:11 25. Nov 2013
by Diemo
njn, holt to nesmis srovnavat se ST
Re: ILR
Posted: 10:30 25. Nov 2013
by Bahnak
Nesrovnávám to s ničím, vycházím z logiky.
Vezmu si povolání bojovník, které na NT říká, že od 4té úrovně povolání mohu nosit těžkou zbroj a pavézu.
První těžkou zbroj či pavézu však skutečně mohu obléci až na 8-10 levlu???
A to mluvím o věcech bez bonusu.
To že +1 AC zbroj oblíknu na momentálně nedosažitelném 16. lelvu raději ani nebudu začínat.
Prosím překopat na nějaké logické hodnoty.
Re: ILR
Posted: 10:34 25. Nov 2013
by Shaman88
Není to nastaveno špatně je to záměr.
Přišlo nám hloupé aby postava uměla nasadit plnoplát na nízkém lvlu.
Re: ILR
Posted: 10:36 25. Nov 2013
by Shaman88
Bahnak wrote:Nesrovnávám to s ničím, vycházím z logiky.
Vezmu si povolání bojovník, které na NT říká, že od 4té úrovně povolání mohu nosit těžkou zbroj a pavézu.
První těžkou zbroj či pavézu však skutečně mohu obléci až na 8-10 levlu???
A to mluvím o věcech bez bonusu.
To že +1 AC zbroj oblíknu na momentálně nedosažitelném 16. lelvu raději ani nebudu začínat.
Prosím překopat na nějaké logické hodnoty.
Jsi vedle jak ta jedle. Těžké zbroje umíš používat od 4 lvlu bojovníka. Tedy od 5. lvlu postavy.
Na tomto lvlu bys měl mít k dispozici první těžkou zbroj - tedy pancíř.
Poloplát a plnoplát není tak snadný k používání.
Re: ILR
Posted: 10:44 25. Nov 2013
by Bahnak

OK, v tom případě se omlouvám a držím všem palce, ať to k té kýžené +1 zbroji na 16tý level vydrží.

Re: ILR
Posted: 14:54 25. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Není to nastaveno špatně je to záměr.
Přišlo nám hloupé aby postava uměla nasadit plnoplát na nízkém lvlu.
Takže záměrem je, aby mi postavu na 15-tém lvl zabíjel i obyčejný krab s AB13? Neřkuli potvory o něco silnější AB?

Re: ILR
Posted: 14:56 25. Nov 2013
by Diemo
Jak jsi na to prisel? Jestli na 15 lvlu, tak to je neco spatneho na tvoji strane

Re: ILR
Posted: 15:07 25. Nov 2013
by FroziKk
Shaman88 wrote:Bahnak wrote:Nesrovnávám to s ničím, vycházím z logiky.
Vezmu si povolání bojovník, které na NT říká, že od 4té úrovně povolání mohu nosit těžkou zbroj a pavézu.
První těžkou zbroj či pavézu však skutečně mohu obléci až na 8-10 levlu???
A to mluvím o věcech bez bonusu.
To že +1 AC zbroj oblíknu na momentálně nedosažitelném 16. lelvu raději ani nebudu začínat.
Prosím překopat na nějaké logické hodnoty.
Jsi vedle jak ta jedle. Těžké zbroje umíš používat od 4 lvlu bojovníka. Tedy od 5. lvlu postavy.
Na tomto lvlu bys měl mít k dispozici první těžkou zbroj - tedy pancíř.
Poloplát a plnoplát není tak snadný k používání.
A za co si ten pancíř koupím, když stojí asi 12k gp?
Re: ILR
Posted: 15:37 25. Nov 2013
by Barbar321
Diemo wrote:Jak jsi na to prisel? Jestli na 15 lvlu, tak to je neco spatneho na tvoji strane

Porovnávám AC, které jde zatím sehnat s výsledky AB NPC. A hle, výsledek je tu