Page 1 of 2

OPRAVENO: ILR

Posted: 09:17 25. Nov 2013
by Bahnak
Vše k tomuto...

Re: ILR

Posted: 09:20 25. Nov 2013
by Bahnak
Kahzet - duergaří čtvrť - platnéř

Spousta věcí špatně, příklady:
obyčejná železná +0 poloviční plátová zbroj ILR 9
ocelová plná plátová +1 ILR 16 :-D
...v podstatě špatně úplně vše, nejspíše něco hodně zle nastaveného (doufám)
Znovu se přimlouvám pro úplně jinak řešené ILR, do té doby bych to klidně úplně vypnul. Stejně není v modulu zatím nic ubber...

Re: ILR

Posted: 09:35 25. Nov 2013
by Diemo
U nas hore je plnoplat +1 od 15 lvlu a zeleznej uz od 10....na stary TH to bylo od 8 lvlu takze to zas tak jine neni. Prijde mi, ze je to v pohode.

Re: ILR

Posted: 09:45 25. Nov 2013
by Bahnak
Na starý Thalii železnej plnoplát od 8? Nepleteš si to náhodou s ocelovým co už měl pohlcení?

Re: ILR

Posted: 09:53 25. Nov 2013
by Diemo
Bahnak wrote:Na starý Thalii železnej plnoplát od 8? Nepleteš si to náhodou s ocelovým co už měl pohlcení?

No, mozna jo, a nebo byl udelanej z craftu, ale tam si irl nepamatuju, vim ze to pak bylo jeste nizsi. Tedka to ma tak vysoke IRL podle meho, aby se vyrovnala obrana dexovek a plechovek ze zacatku.

Re: ILR

Posted: 10:00 25. Nov 2013
by Bahnak
ILR na ST:
železná poloviční plátová zbroj ILR 1-2
železná plná plátová zbroj ILR 2-4
ocelová poloviční plátová zbroj ILR 6-8
ocelová plná plátová zbroj ILR 7-9
(uváděné hodnoty v rozmezích craft/obchod)

Re: ILR

Posted: 10:11 25. Nov 2013
by Diemo
njn, holt to nesmis srovnavat se ST

Re: ILR

Posted: 10:30 25. Nov 2013
by Bahnak
Nesrovnávám to s ničím, vycházím z logiky.
Vezmu si povolání bojovník, které na NT říká, že od 4té úrovně povolání mohu nosit těžkou zbroj a pavézu.
První těžkou zbroj či pavézu však skutečně mohu obléci až na 8-10 levlu???

A to mluvím o věcech bez bonusu.
To že +1 AC zbroj oblíknu na momentálně nedosažitelném 16. lelvu raději ani nebudu začínat.

Prosím překopat na nějaké logické hodnoty.

Re: ILR

Posted: 10:34 25. Nov 2013
by Shaman88
Není to nastaveno špatně je to záměr.
Přišlo nám hloupé aby postava uměla nasadit plnoplát na nízkém lvlu.

Re: ILR

Posted: 10:36 25. Nov 2013
by Shaman88
Bahnak wrote:Nesrovnávám to s ničím, vycházím z logiky.
Vezmu si povolání bojovník, které na NT říká, že od 4té úrovně povolání mohu nosit těžkou zbroj a pavézu.
První těžkou zbroj či pavézu však skutečně mohu obléci až na 8-10 levlu???

A to mluvím o věcech bez bonusu.
To že +1 AC zbroj oblíknu na momentálně nedosažitelném 16. lelvu raději ani nebudu začínat.

Prosím překopat na nějaké logické hodnoty.
Jsi vedle jak ta jedle. Těžké zbroje umíš používat od 4 lvlu bojovníka. Tedy od 5. lvlu postavy.
Na tomto lvlu bys měl mít k dispozici první těžkou zbroj - tedy pancíř.
Poloplát a plnoplát není tak snadný k používání.

Re: ILR

Posted: 10:44 25. Nov 2013
by Bahnak
:wall: OK, v tom případě se omlouvám a držím všem palce, ať to k té kýžené +1 zbroji na 16tý level vydrží. :twisted:

Re: ILR

Posted: 14:54 25. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Není to nastaveno špatně je to záměr.
Přišlo nám hloupé aby postava uměla nasadit plnoplát na nízkém lvlu.
Takže záměrem je, aby mi postavu na 15-tém lvl zabíjel i obyčejný krab s AB13? Neřkuli potvory o něco silnější AB? :shock:

Re: ILR

Posted: 14:56 25. Nov 2013
by Diemo
Jak jsi na to prisel? Jestli na 15 lvlu, tak to je neco spatneho na tvoji strane :lol:

Re: ILR

Posted: 15:07 25. Nov 2013
by FroziKk
Shaman88 wrote:
Bahnak wrote:Nesrovnávám to s ničím, vycházím z logiky.
Vezmu si povolání bojovník, které na NT říká, že od 4té úrovně povolání mohu nosit těžkou zbroj a pavézu.
První těžkou zbroj či pavézu však skutečně mohu obléci až na 8-10 levlu???

A to mluvím o věcech bez bonusu.
To že +1 AC zbroj oblíknu na momentálně nedosažitelném 16. lelvu raději ani nebudu začínat.

Prosím překopat na nějaké logické hodnoty.
Jsi vedle jak ta jedle. Těžké zbroje umíš používat od 4 lvlu bojovníka. Tedy od 5. lvlu postavy.
Na tomto lvlu bys měl mít k dispozici první těžkou zbroj - tedy pancíř.
Poloplát a plnoplát není tak snadný k používání.
A za co si ten pancíř koupím, když stojí asi 12k gp?

Re: ILR

Posted: 15:37 25. Nov 2013
by Barbar321
Diemo wrote:Jak jsi na to prisel? Jestli na 15 lvlu, tak to je neco spatneho na tvoji strane :lol:
Porovnávám AC, které jde zatím sehnat s výsledky AB NPC. A hle, výsledek je tu