Bronzový duergar
Posted: 10:23 25. Nov 2013
Bronzový duergar rozhodně není imunní na paralýzu.
Kdy byla ta postava založena, kdy bylo poslední lognutí, jak jsi poznal že není imunní na paralýzu.Bahnak wrote:Bronzový duergar rozhodně není imunní na paralýzu.
Vyexportuj postavu a pošli mi ji.Bahnak wrote:Založena dnes v cca 7:30 ráno.
První a poslední lognutí bylo tedy 7:30 ráno.
V lokaci "podzemní divočina 5" na PC byla seslána paralýza popínavým výhonkem, PC dostala klasický look paralyzované postavy a na postavě se objevil TAG: "paralyzován".
Však já jsem v klidu.KaTo wrote:Vydrž, někteří lidi (třeba) chodí i do práce nebo prostě se odstřihnou od netu...neflákají se 25hodin denně doma u NWN jako ty!
![]()
![]()
![]()