Page 1 of 1

Bronzový duergar

Posted: 10:23 25. Nov 2013
by Bahnak
Bronzový duergar rozhodně není imunní na paralýzu.

Re: Bronzový duergar

Posted: 10:40 25. Nov 2013
by Shaman88
Bahnak wrote:Bronzový duergar rozhodně není imunní na paralýzu.
Kdy byla ta postava založena, kdy bylo poslední lognutí, jak jsi poznal že není imunní na paralýzu.

Re: Bronzový duergar

Posted: 12:29 25. Nov 2013
by Bahnak
Založena dnes v cca 7:30 ráno.
První a poslední lognutí bylo tedy 7:30 ráno.
V lokaci "podzemní divočina 5" na PC byla seslána paralýza popínavým výhonkem, PC dostala klasický look paralyzované postavy a na postavě se objevil TAG: "paralyzován".

Re: Bronzový duergar

Posted: 12:33 25. Nov 2013
by Shaman88
Bahnak wrote:Založena dnes v cca 7:30 ráno.
První a poslední lognutí bylo tedy 7:30 ráno.
V lokaci "podzemní divočina 5" na PC byla seslána paralýza popínavým výhonkem, PC dostala klasický look paralyzované postavy a na postavě se objevil TAG: "paralyzován".
Vyexportuj postavu a pošli mi ji.

Re: Bronzový duergar

Posted: 16:47 25. Nov 2013
by Shaman88
Stále čekám na ten export, abych zjistil kde je problem.

Re: Bronzový duergar

Posted: 16:52 25. Nov 2013
by KaTo
Vydrž, někteří lidi (třeba) chodí i do práce nebo prostě se odstřihnou od netu...neflákají se 25 :mrgreen: hodin denně doma u NWN jako ty! :D :lol: :lol: :mrgreen:

Re: Bronzový duergar

Posted: 16:53 25. Nov 2013
by Shaman88
KaTo wrote:Vydrž, někteří lidi (třeba) chodí i do práce nebo prostě se odstřihnou od netu...neflákají se 25 :mrgreen: hodin denně doma u NWN jako ty! :D :lol: :lol: :mrgreen:
Však já jsem v klidu.

Re: Bronzový duergar

Posted: 08:58 26. Nov 2013
by Bahnak
here