OPRAVENO: výluh z bylinek
Posted: 11:37 25. Nov 2013
ve výpisu Elixíry s tebou nic nedělají přesto vyléčeno 9 hp + efekt imky na mysl (grafický pouze)
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Přečti si to ještě raz. Vypíše se to a přitom se i vyléčím zároveň.karolina wrote:To že s tebou nic nedělají bymělo být dobře, můžeš se jich přechlastat a pak je ti z nich blbě. Tahle hláška se vztahuje na nežádoucí účinky.
Ty si to přečti ještě jednou.Radim wrote:Přečti si to ještě raz. Vypíše se to a přitom se i vyléčím zároveň.karolina wrote:To že s tebou nic nedělají bymělo být dobře, můžeš se jich přechlastat a pak je ti z nich blbě. Tahle hláška se vztahuje na nežádoucí účinky.
Nebylo by lepší tedy ten popisek změnit třeba na "lektvary zatím nemají vedlejší účinky" nebo "lektvary dosud fungují" či "lektvar tě nezabil" atd.?Shaman88 wrote:Ty si to přečti ještě jednou.Radim wrote:Přečti si to ještě raz. Vypíše se to a přitom se i vyléčím zároveň.karolina wrote:To že s tebou nic nedělají bymělo být dobře, můžeš se jich přechlastat a pak je ti z nich blbě. Tahle hláška se vztahuje na nežádoucí účinky.
Špatně jsem to popsal.
Fráze:"Elixíry s tebou nic nedělají" znamená že nejsi jimi přepitý, takže jich můžeš vypít ještě dost. Takže účinek tam má být.