Page 1 of 1

OPRAVENO: výluh z bylinek

Posted: 11:37 25. Nov 2013
by Radim
ve výpisu Elixíry s tebou nic nedělají přesto vyléčeno 9 hp + efekt imky na mysl (grafický pouze)

Re: výluh z bylinek

Posted: 12:27 25. Nov 2013
by karolina
To že s tebou nic nedělají bymělo být dobře, můžeš se jich přechlastat a pak je ti z nich blbě. Tahle hláška se vztahuje na nežádoucí účinky.

Re: výluh z bylinek

Posted: 13:02 25. Nov 2013
by Radim
karolina wrote:To že s tebou nic nedělají bymělo být dobře, můžeš se jich přechlastat a pak je ti z nich blbě. Tahle hláška se vztahuje na nežádoucí účinky.
Přečti si to ještě raz. Vypíše se to a přitom se i vyléčím zároveň.

Re: výluh z bylinek

Posted: 13:07 25. Nov 2013
by Shaman88
Radim wrote:
karolina wrote:To že s tebou nic nedělají bymělo být dobře, můžeš se jich přechlastat a pak je ti z nich blbě. Tahle hláška se vztahuje na nežádoucí účinky.
Přečti si to ještě raz. Vypíše se to a přitom se i vyléčím zároveň.
Ty si to přečti ještě jednou.
Špatně jsem to popsal.
Fráze:"Elixíry s tebou nic nedělají" znamená že nejsi jimi přepitý, takže jich můžeš vypít ještě dost. Takže účinek tam má být.

Re: výluh z bylinek

Posted: 13:12 25. Nov 2013
by Radim
Takže chybu vyvolal Shaman :wink: cajk, beru zpět

Re: výluh z bylinek

Posted: 15:07 25. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:
Radim wrote:
karolina wrote:To že s tebou nic nedělají bymělo být dobře, můžeš se jich přechlastat a pak je ti z nich blbě. Tahle hláška se vztahuje na nežádoucí účinky.
Přečti si to ještě raz. Vypíše se to a přitom se i vyléčím zároveň.
Ty si to přečti ještě jednou.
Špatně jsem to popsal.
Fráze:"Elixíry s tebou nic nedělají" znamená že nejsi jimi přepitý, takže jich můžeš vypít ještě dost. Takže účinek tam má být.
Nebylo by lepší tedy ten popisek změnit třeba na "lektvary zatím nemají vedlejší účinky" nebo "lektvary dosud fungují" či "lektvar tě nezabil" atd.?

Fráze "elixíry s tebou nic nedělají" mě poprvé stejně tak zarazila a divil jsem se, že lektvar funguje, když dle toho, jak se dá snadno věta pochopit by lektvar nic dělat neměl?

Re: výluh z bylinek

Posted: 15:18 25. Nov 2013
by Shaman88
Vím, do další verze to snad opravím.

Re: OPRAVENO: výluh z bylinek

Posted: 18:30 01. Feb 2014
by Myrpa
Opraveno.