Page 1 of 1

OPRAVENO: Tohle je konečná pro všechny bugery

Posted: 12:18 25. Nov 2013
by J.F.Payne
Logl jsem se, založil jsem postavu (1. level zloděj, skillpointy jsem nechal na pokoji, naklikal jsem featy) a v úvodní lokaci jsem se objevil mrtvý. Poté, co HP doklesaly na -10, teleportovalo mě to do podsvětí, odkud mě Astaroth nepustí a v logu se vypíše hláška "Tohle je konečná pro všechny bugery".

Re: Tohle je konečná pro všechny bugery

Posted: 12:20 25. Nov 2013
by Aulus
Zkontroluj si, jestli jsi udělal vše podle tohoto návodu: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6254

Re: Tohle je konečná pro všechny bugery

Posted: 12:21 25. Nov 2013
by Bahnak
A co to byl za feat co jsi naklikal? Tipuji zaměření na zbraň?

Re: Tohle je konečná pro všechny bugery

Posted: 12:26 25. Nov 2013
by J.F.Payne
Postupoval jsem podle návodu, featy byly "štěstí hrdinů" a "železná vůle".

Re: Tohle je konečná pro všechny bugery

Posted: 12:35 25. Nov 2013
by Shaman88
J.F.Payne wrote:Logl jsem se, založil jsem postavu (1. level zloděj, skillpointy jsem nechal na pokoji, naklikal jsem featy) a v úvodní lokaci jsem se objevil mrtvý. Poté, co HP doklesaly na -10, teleportovalo mě to do podsvětí, odkud mě Astaroth nepustí a v logu se vypíše hláška "Tohle je konečná pro všechny bugery".
Neudělal jsi relog ve startovní lokaci?

Re: Tohle je konečná pro všechny bugery

Posted: 12:41 25. Nov 2013
by J.F.Payne
No, to přímo ne. Když jsem se ale chtěl lognout prvně, napsala mi hra, že nemám nějakej hak. Tak jsem ho stáhnul a pak se stalo toto.

Re: Tohle je konečná pro všechny bugery

Posted: 12:43 25. Nov 2013
by Shaman88
J.F.Payne wrote:No, to přímo ne. Když jsem se ale chtěl lognout prvně, napsala mi hra, že nemám nějakej hak. Tak jsem ho stáhnul a pak se stalo toto.
Tím to bude, do budoucna to určitě opravím.
Problém je v tom že se dá zatím bugovat pokud relogneš ve startovní lokaci, takže je to omezeno právě tímhle - po relogu tě to zabije a dostaneš se do podsvětí odkud nemůžeš. Byla to nejrychlejší možnost, tak oprava bugů bude náročnější.

Re: Tohle je konečná pro všechny bugery

Posted: 12:45 25. Nov 2013
by G-ladiator
Jsem si docela jistý, že jsem ve startovní lokaci relognul a nezabilo mě to.

Re: Tohle je konečná pro všechny bugery

Posted: 12:45 25. Nov 2013
by Shaman88
G-ladiator wrote:Jsem si docela jistý, že jsem ve startovní lokaci relognul a nezabilo mě to.
Zřejmě to bylo ještě před tou opravou.

Re: Tohle je konečná pro všechny bugery

Posted: 12:35 27. Nov 2013
by Pajule
Zemřela jsem a Astarot mi hlásí to samé. Tělo zmizí, takže jsem zaseklá v podsvětí.

Re: Tohle je konečná pro všechny bugery

Posted: 12:37 27. Nov 2013
by karolina
Pajule wrote:Zemřela jsem a Astarot mi hlásí to samé. Tělo zmizí, takže jsem zaseklá v podsvětí.
Furt umírá a hlásí jí to tohle..hlásí to ještě někomu?

Re: Tohle je konečná pro všechny bugery

Posted: 12:52 27. Nov 2013
by Pajule
No furt neumíram 8) nejsem paladin :mrgreen: