Page 1 of 10
Zbraně a zbroje
Posted: 12:58 25. Nov 2013
by G-ladiator
Nevím, jak jsou na tom ostatní zbraně/zbroje.
Dlouhý meč ze startovní lokace má dmg 1k8 (na webu se píše, že by měl mít 1k10) a pokud jí equipnu získá "OnHit: Zbraň pocházející z Thalie Level 10". Je to takto v pořádku?
Zbraň podle výpisu v character sheetu dává 1k10.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:09 25. Nov 2013
by Shaman88
G-ladiator wrote:Nevím, jak jsou na tom ostatní zbraně/zbroje.
Dlouhý meč ze startovní lokace má dmg 1k8 (na webu se píše, že by měl mít 1k10) a pokud jí equipnu získá "OnHit: Zbraň pocházející z Thalie Level 10". Je to takto v pořádku?
Zbraň podle výpisu v character sheetu dává 1k10.
Popisky zbraně jsou stále špatné, přepis všech původních nwn textů bude běh na dlouho trať.
OnHit zbran pocházející z Thalie Level 10 je systémová věc díky které nám fungují některé speciální schopnosti povolání. Tento onhit by se měl sundat při sundání zbraně z ruky, tzn. měl by být jen na zbraních co máš v ruce.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:13 25. Nov 2013
by G-ladiator
Pak to funguje, jak má. Díky.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:24 25. Nov 2013
by Mourisson1
Zřejmě bug, u mně je zbraň v inventáři ale On-hit se asi nějak nastackoval, viz pžiložený screen, jendá se o ten dlouhý meč co leží v inventáři.
https://www.dropbox.com/s/mqup12yfnacfo ... .22.37.png
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:26 25. Nov 2013
by Shaman88
Zkus dát do ruky a zase shodit a napiš co se stalo, jestli se alespon počet zmenšil nebo zvětšil.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:26 25. Nov 2013
by Mourisson1
Zůstal stále stejný
EDIT : V invu šest bonusů, v ruce sedm, v invu znovu 6
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:29 25. Nov 2013
by Shaman88
Mourisson1 wrote:Zůstal stále stejný
EDIT : V invu šest bonusů, v ruce sedm, v invu znovu 6
To je zvláštní, ovšem chyby to dělat nebude.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:31 25. Nov 2013
by Mourisson1
Ok, takže to ignorovat

Re: Zbraně a zbroje
Posted: 23:14 25. Nov 2013
by Radim
Pásková zbroj +1 oč bez omezení lvl
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 00:07 26. Nov 2013
by kucik
Radim wrote:Pásková zbroj +1 oč bez omezení lvl
To nebude chyba. Proste ma nizkou cenu.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 00:10 26. Nov 2013
by karolina
Z lootu padá bastard.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 00:14 26. Nov 2013
by G-ladiator
karolina wrote:Z lootu padá bastard.
A dá se i koupit ve startovním obchodě, jak si tak vzpomínám.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 00:29 26. Nov 2013
by Nalkanar
Mám pocit že i u obchodníků běžně taky.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 10:21 26. Nov 2013
by Radim
Kahzet-přístav
Npc kovář Porgo
nabízí standartně bastardy do +1
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 12:03 26. Nov 2013
by G-ladiator
Btw. mají fungovat dynamické zbraně? Nebo jsem jen zapomněl, jak se aktivují?
