Pokud mi spadla hra a postava byla stále ve startovních lokacích (dřív než ji avatar vypustil do světa), doplňovalo se jí její jmění na 3100 grešlí, i když si předtím už něco nakoupila.
Nevím jestli toto funguje i když se hráč úmyslně odlogne nebo jestli to bylo způsobeno nějakou náhodou.
Pád hry ve startovních lokacích
Pád hry ve startovních lokacích
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).