Page 1 of 1

OPRAVENO: Vetešník podtemno

Posted: 10:15 26. Nov 2013
by Radim
Kahzet-přístav

Npc vetešník (kobold) vykupuje trofeje, ale pouze přes rozhovor. Pokud je v plánu s trofejemi v budoucnu něco jiného než jen prodej tak prosím o přidání prodejního stolku.

Re: Vetešník podtemno

Posted: 14:38 19. Dec 2013
by Rejty
Přidán prodejní stolek.