Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Karatha - Střední město
Posted: 14:12 26. Nov 2013
by J.F.Payne
Doporučuji nastavit možnost deště v lokaci na 0% kvůli katedrále Světla, která je exteriérová. Je nádherná, ale pak to vypadá, že do ní zatejká střechou...
OPRAVENO.
Re: Karatha - Střední město
Posted: 21:15 27. Nov 2013
by Caehan
Monstra prochází poklopem kanálu, když někoho pronásledují. Ty dva pavouky odnesl jeden z vesničanů a další hráč.
(Samozřejmě nevím jistě, zda je to bug, ale hádám, že stejným způsobem se do konfliktu dostal zelený hlen a městská stráž a i když má městská stráž výdrž, nemohli tu věc zranit a museli pomoci hráči)
Re: Karatha - Střední město
Posted: 21:58 27. Nov 2013
by kucik
Pro shamana: Na to existovala nejaka uprava scriptu prechodu a jejich nastaveni, ze pres ne nemohly NPC.
Re: Karatha - Střední město
Posted: 22:12 27. Nov 2013
by Shaman88
kucik wrote:Pro shamana: Na to existovala nejaka uprava scriptu prechodu a jejich nastaveni, ze pres ne nemohly NPC.
To byla úprava AI ne?

Re: Karatha - Střední město
Posted: 22:45 27. Nov 2013
by kucik
Shaman88 wrote:kucik wrote:Pro shamana: Na to existovala nejaka uprava scriptu prechodu a jejich nastaveni, ze pres ne nemohly NPC.
To byla úprava AI ne?

Ja si tim nejsem jistej. Mozna je to uprava standartniho scriptu prechodu.