Page 1 of 2

Animal companion

Posted: 16:59 26. Nov 2013
by Radim
Jsou už spuštění u hraničářů? Mám lvl nemám přítelíčka.

Re: Animal companion

Posted: 17:15 26. Nov 2013
by Shaman88
Radim wrote:Jsou už spuštění u hraničářů? Mám lvl nemám přítelíčka.
U hraničáře by měl být od 6. lvlu, to jsme neměnili.

Re: Animal companion

Posted: 17:19 26. Nov 2013
by J.F.Payne
Od 6. levelu hraničáře znamená minimálně od 7. levelu postavy (dobrodruh)?

Re: Animal companion

Posted: 17:58 26. Nov 2013
by Radim
Shaman88 wrote:
Radim wrote:Jsou už spuštění u hraničářů? Mám lvl nemám přítelíčka.
U hraničáře by měl být od 6. lvlu, to jsme neměnili.
Pak je chyba tady, nebo už nevím jak se to má brát.

Citace:
1. lvl - Ostrost smyslů (Keen Senses), Dvě zbraně (Dual-wield), Bonusová odbornost, Chůze beze stop (Trackless step)
2. lvl - Větší výdrž (Great fortitude)
3. lvl -
4. lvl - Bonusová odbornost
5. lvl - Zvířecí společník (Animal companion)
6. lvl -
7. lvl -
8. lvl -
9. lvl - Únik (Evasion), Vylepšený boj dvěma zbraněmi (Improved two weapon fighting), Bonusová odbornost
10. lvl -
11. lvl -
12. lvl -
13. lvl - Splynutí s krajinou I
14. lvl - Bonusová odbornost
15. lvl -
16. lvl -
17. lvl -
18. lvl - Splynutí s krajinou II
19. lvl - Skrýt se pozorován (Hide in plain sight), Bonusová odbornost

Re: Animal companion

Posted: 22:52 26. Nov 2013
by Nalkanar
Potvrzuju, že na 5. lvlu hraničáře se nedostává. Asi chyba v popisu povolání teda.

Re: Animal companion

Posted: 23:16 26. Nov 2013
by Shaman88
Nalkanar wrote:Potvrzuju, že na 5. lvlu hraničáře se nedostává. Asi chyba v popisu povolání teda.
Upravím popis.

Re: Animal companion

Posted: 09:41 28. Nov 2013
by Radim
Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?

Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.

Re: Animal companion

Posted: 09:44 28. Nov 2013
by Barbar321
Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?

Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Mě po čase "přiskakovali" jak summoni, tak i přítelíček.

Re: Animal companion

Posted: 09:46 28. Nov 2013
by Radim
Barbar321 wrote:
Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?

Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Mě po čase "přiskakovali" jak summoni, tak i přítelíček.
Normálně to funguje, problém jsou ty placebly. Když se o něj sekne nereaguje ani na příkaz a běží na místě.

Re: Animal companion

Posted: 09:49 28. Nov 2013
by Shaman88
Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?

Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
To je nemožné.

Re: Animal companion

Posted: 09:53 28. Nov 2013
by Radim
Shaman88 wrote:
Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?

Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
To je nemožné.
Kdybych to včera Shamane neviděl a nemusel dělat tak ti to sem nenapíšu. Stačilo by přímé ovládání pohybu jako mají wizny.

Re: Animal companion

Posted: 11:49 28. Nov 2013
by Shaman88
Radim wrote:
Shaman88 wrote:
Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?

Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
To je nemožné.
Kdybych to včera Shamane neviděl a nemusel dělat tak ti to sem nenapíšu. Stačilo by přímé ovládání pohybu jako mají wizny.
Ne myslel jsem že je nemožné to udělat jako to má čaroděj.

Re: Animal companion

Posted: 19:45 28. Nov 2013
by Rejty
Radim wrote:Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček.
Pokud jsou nějaká dost zasekávací místa, tak mi je napište, podívám se na to.

Re: Animal companion

Posted: 10:18 29. Nov 2013
by Radim
Rejty wrote:
Radim wrote:Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček.
Pokud jsou nějaká dost zasekávací místa, tak mi je napište, podívám se na to.
Zase tak akutní a hrozný to není a těch míst by určitě nebylo málo. Lepší se s tím naučit hrát, to jde taky.

Re: Animal companion

Posted: 11:12 29. Nov 2013
by G-ladiator
A co třeba nahlásit, která to jsou, aby jich bylo ještěm éně, než teď?