Animal companion
Posted: 16:59 26. Nov 2013
Jsou už spuštění u hraničářů? Mám lvl nemám přítelíčka.
U hraničáře by měl být od 6. lvlu, to jsme neměnili.Radim wrote:Jsou už spuštění u hraničářů? Mám lvl nemám přítelíčka.
Pak je chyba tady, nebo už nevím jak se to má brát.Shaman88 wrote:U hraničáře by měl být od 6. lvlu, to jsme neměnili.Radim wrote:Jsou už spuštění u hraničářů? Mám lvl nemám přítelíčka.
Upravím popis.Nalkanar wrote:Potvrzuju, že na 5. lvlu hraničáře se nedostává. Asi chyba v popisu povolání teda.
Mě po čase "přiskakovali" jak summoni, tak i přítelíček.Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?
Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Normálně to funguje, problém jsou ty placebly. Když se o něj sekne nereaguje ani na příkaz a běží na místě.Barbar321 wrote:Mě po čase "přiskakovali" jak summoni, tak i přítelíček.Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?
Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
To je nemožné.Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?
Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Kdybych to včera Shamane neviděl a nemusel dělat tak ti to sem nenapíšu. Stačilo by přímé ovládání pohybu jako mají wizny.Shaman88 wrote:To je nemožné.Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?
Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Ne myslel jsem že je nemožné to udělat jako to má čaroděj.Radim wrote:Kdybych to včera Shamane neviděl a nemusel dělat tak ti to sem nenapíšu. Stačilo by přímé ovládání pohybu jako mají wizny.Shaman88 wrote:To je nemožné.Radim wrote:Nebylo by možné umožnit ovládání přítelíčka stejně jako to má čaroděj?
Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček. Včera jsem si ho schválně nechal stát daleko, abych ozkoušel funkčnost příkazů. Seknul se po prvních krocích a postava pak pro něj musí běžet. Při vzdálenostech jaké na NT jsou to je problém.
Pokud jsou nějaká dost zasekávací místa, tak mi je napište, podívám se na to.Radim wrote:Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček.
Zase tak akutní a hrozný to není a těch míst by určitě nebylo málo. Lepší se s tím naučit hrát, to jde taky.Rejty wrote:Pokud jsou nějaká dost zasekávací místa, tak mi je napište, podívám se na to.Radim wrote:Se současnými placebly má někdy i hráč problém natož přitelíček.