Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Boss NErespawn

Posted: 18:21 26. Nov 2013
by -darkvision-
Zde jsou bossove kde jsme byli a pak jsme tam šli znova další den (jeden restart, 12h odstup) a boss nebyl respawnutej.

Kahzet - hagolská brána - stoky 2 ( Král ghoulů ) + nemá trofej
Zatopené tunely X - jeskyně/doupě ( Boss skřetvědů )
Kahzet - duergaří čtvrť - stoky 4 ( Xorn )

Re: Boss NErespawn

Posted: 17:48 30. Nov 2013
by Rejty
Nezabil toho bosse někdo jinej?