Page 1 of 3
Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 18:58 26. Nov 2013
by kucik
Hlašte sem prosím timeout, nebo natolik velký lag, že to vyhodilo hráče. Je důležité napsat vždy čas. Pokud by někdo dělal něco, co si myslí, že to mohlo způsobit, tak taky. Např. load velké lokace, při kterém server přestal reagovat.
Pokusím se to korelovat s vytížením CPU a pamětí.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 19:01 26. Nov 2013
by kucik
16:20 - timeout, nepotvrzeno (opravdu to vyhodilo hráče, nebo je to jen chyba statistiky?)
Viz schod na paměti a CPU.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 20:24 26. Nov 2013
by karolina
19:20 vykopnutí hráčů
edit kucik:
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 00:04 27. Nov 2013
by Amber
dneska - 23:00 vykopnutí cca 6 hráčů, 3 minuty poté pád serveru
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 00:05 27. Nov 2013
by Derken-
ten pád jsem teoreticky mohl být já poté, co mě to vykoplo a já zpět logoval.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 00:41 27. Nov 2013
by Aulus
23:40 opět pád hry
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 00:42 27. Nov 2013
by Amber
Aulus wrote:23:40 opět pád hry
Zrovna když jsem se snažila lognout

Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 00:44 27. Nov 2013
by kucik
Hlaste sem prosim jen timeouty. Ne pady serveru.
Amber wrote:Aulus wrote:23:40 opět pád hry
Zrovna když jsem se snažila lognout

Jo, nech serveru chvilku na vydejchani. Ty dva loginy tesne po sobe tomu asi neudelal dobre
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 00:45 27. Nov 2013
by Aulus
Mimochodem - kdykoli se jako DM loguji po pádu serveru, tak mě to poprvé "zavede" a nevpustí a až podruhé se dostanu do hry.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 00:46 27. Nov 2013
by kucik
Aulus wrote:Mimochodem - kdykoli se jako DM loguji po pádu serveru, tak mě to poprvé "zavede" a nevpustí a až podruhé se dostanu do hry.
To je imho stara uprava, ktera tam byla zanesena se starejma scriptama puvodniho modulu.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 10:20 27. Nov 2013
by kokosak
cca 9:19 : kick
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 11:22 27. Nov 2013
by Mourisson1
10:21 vypršel čas...blablabla, kick
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 11:22 27. Nov 2013
by J.F.Payne
10:21 kick.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 11:22 27. Nov 2013
by kokosak
ditto
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 11:25 27. Nov 2013
by kucik
Podle statistik to vypadá, že je tam vždycky velký skok paměti. Nějaký proces to asi žere. Jen zjistit který.