Page 1 of 1

VYSVĚTLENO: karatská banka

Posted: 09:29 27. Nov 2013
by Barbar321
Bankéř v Karatě dosáhl takřka ideálního pěněžnického stavu (pro bankéře pochopitelně).

Peníze s ochotou bere a ukládá, ale už je odmítá jakkoliv vracet :twisted:

Re: karatská banka

Posted: 09:42 27. Nov 2013
by G-ladiator
Tenhle problém jsem neměl.

Re: karatská banka

Posted: 10:24 27. Nov 2013
by Barbar321
G-ladiator wrote:Tenhle problém jsem neměl.
...a kdy jsi vyzvedával? Jestli se to třeba nepokazilo nějakým opravným balíčkem. S prvními postavami jsem také mohl k šípařovi, později to ale nešlo.

Re: karatská banka

Posted: 10:46 27. Nov 2013
by G-ladiator
Barbar321 wrote:
G-ladiator wrote:Tenhle problém jsem neměl.
...a kdy jsi vyzvedával? Jestli se to třeba nepokazilo nějakým opravným balíčkem. S prvními postavami jsem také mohl k šípařovi, později to ale nešlo.
Hned první den, kdy jsem založil psotavu jsem šel vyzkoušet jestli to funguje - to bylo tuším 2. den, kdy NT běžela? A předevčírem jsem uložil a vybíral, také bez potíží. Včera jsem pak jsem uložil zbytek peněz, zkontroloval, jestli se přičetly na účet (byl zrovna velký lag) - přičetly a od té doby jsem to nezkoušel.

Re: karatská banka

Posted: 10:48 27. Nov 2013
by Nalkanar
Já peníze uložil první nebo druhý den spuštění. A včera bez problému i vybral.

Re: karatská banka

Posted: 10:54 27. Nov 2013
by Barbar321
Ok, možná bylo jen něco zaseklé dnes ráno. Zkusím později znova

Re: karatská banka

Posted: 11:28 27. Nov 2013
by Diemo
Taky potvrzuju, ze to funguje :lol:

Re: karatská banka

Posted: 13:39 27. Nov 2013
by Barbar321
Diemo wrote:Taky potvrzuju, ze to funguje :lol:
Zapeklitý to případ. Stihl jsem si mezitím i kafe udělat a bankéř jen koukal. Ale jak jsem psal, mohlo to být zaseklé. Zkusím znova

Re: karatská banka

Posted: 20:41 27. Nov 2013
by Bahnak
V dialogu na požadavek "zjistit momentální stav peněz na účtu" se objevuje co? Nebo se neobjeví ani ten?

Re: karatská banka

Posted: 08:36 28. Nov 2013
by Barbar321
Už je to v pořádku. Bylo to opravdu jen včera ráno. Odpoledne mi ten výběr fungoval taky

Dialog se normálně objevil, odpověděl mi na stav účtu, zeptal se i kolik chci vybrat a když postava řekla částku, bankéř stále stál a v textu bylo něco jako ukončit hovor.

Ale jak již píšu, už mi to funguje, takže to byl jen nějaký prapodivný zásek