Page 1 of 1
VYSVĚTLENO: SDčko podtemno...
Posted: 14:38 27. Nov 2013
by radekdnb
Ať jsem hledal jak jsem hledal nenašel jsem mistra SDčka...
Re: SDčko podtemno...
Posted: 19:13 27. Nov 2013
by Bahnak
Je tam. Vím tak na 99% že jsem ho prokecl, ale ani kdybys mě teď podřezal tak netuším kde to bylo.
Že já blbec si to nezapisoval...
EDIT: Zkus obchody, mám zafixovanou nějakou malou místnost, tak tipuju obchod. Možná střelné zbraně? No prostě něco takovýho...
Re: SDčko podtemno...
Posted: 19:48 27. Nov 2013
by radekdnb
už vim kde je

v cajku